| MirunaMira9 a întrebat:

Va rogg aajutati-ma! Nu stiu ce are contul meu cand vreau sa raspund la o intrebare spune ca trebuie sa imi confirm adresa mea de mess si am confirmat-o de 2 ori si nu merge ce trebuie sa fac va rogg ajutati-ma funda!

Răspuns Câştigător
| Bossulet a răspuns:

Apasa butonelul "contact" aflat in coltul de dreapta sus si le spui celor care administreaza site-ul problema ta!

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Trebuie să-ţi confirmi adresa de mail. Caută în Inbox şi în Spam un mesaj de la Echipa TPU, dă clic acolo unde ţi se cere şi în câteva ore vei putea să răspunzi liniştită.
Succes!

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poate că nu ai confirmat înregistrarea pe TPU. În ziua când te-ai înregistrat, ai primit un mesaj de la TPU, în contul de e-mail indicat la înregistrare(se poate să fi ajuns şi în Spam), prin care îţi solicita să confirmi înregistrarea dând clic în locul indicat din mesaj. Dacă nu ai facut asta caută mesajul, deschide-l, dă clic în locul indicat şi nu ar mai trebui să ai asemenea probleme. Succes şi numai bine!

| MirunaMira9 explică:

Ioandelasal am facut toate lucrurile pe care mi le-ai spus!happy