| anonim_4396 a întrebat:

Va salut, am o intrebare banala, va rog sa o scuzatilaughing. Cum trimit un mesaj? Multumesc, dau funda primului raspuns, iar la ceilalti vot

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mergi pe rofilul respectivului si e pe acolo pe sub poza trimite mesaj.
da-mi un vot, te rog! http://www.econcurs.com/concurent-Bratulescu%20Sorina.html

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Intri pe profilul celui, cu care doreşti să comunici, şi dai clic pe "Trimite un mesaj" sub poza lui. Apoi completezi cele două căsuţe şi dai clic pe "Trimite". Simple like this!
Succes!

| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Hei,si eu imi cer scuze ca am vb urat si ca te.am jignit...Scuze,dar nu pot sa iti trm mesaj...Doar sa raspund
Papahappy

| PlanetaMinunilor a răspuns:

Intri pe profilul persoanei carei vrei sa ii trimiti mesajul->sub poza ii adauga ca priete, Trimite mesaj->dai pe trimite mesaj->scrii ce vrei sa trimiti si dai trimitere

| IakabMichaelCena_1018 a răspuns:

Ha ha ha nu sti sa trimiti un mesaj esti prost!