| AndrEyYwTz a întrebat:

Vi s-a intamplat vreodata sa va intre un hot in casa pe bune (Doamne feri )? Cum ati procedat?

Răspuns Câştigător
| TrendyHedgehog a răspuns:

Mie personal nu mi s-a intamplat.Dar i s-a intamplat finutei mele.Ea era la piata si cand a venit acasa a gasit usa descuiata si un hot care cauta prin sertare.Hotul era un barbat sarac si cand a vazut-o a fugit imediat din casa. Dupa ce a plecat hotul fina s-a dus la politie si pana la urma la prins pe hot care sarmanul avea si sotie si copii si din cauza asta a furat...