| anonim_4396 a întrebat:

Voi ati vazut ca pe yahoo answers exista "top contributor" si se da userilor foarte buni intr-o categorie (maxim 3). Nu ati vrea sa fie asa si pe TPU? Se poate face petitie sa vada adminii? Daca vreti

Răspuns Câştigător
| TPU.ro a răspuns:

Iti multumim pentru sugestie, o vom discuta si noi in cadrul echipei.

Alexandra - TPU

| anonim_4396 explică (pentru TPU.ro):

Ba,ce pui mei esti nascut in 2000 si esti admin TPU?straight face

6 răspunsuri:
| Diabolique a răspuns:

Nu cred că e mai bine așa.
Nu aș compara „Yahoo Answers" cu „TPU". În primul rând, ca număr de utilizatori nu ai ce să compari. Yahoo are peste 200 de milioane de vizitatori la nivel global, în timp de TPU are doar 400.000 (aproximativ). Evident, ei pot să numească câte un Top Contributor în fiecare săptămână, și să retragă altul, având de unde alege.
În al doilea rând, ai văzut câte categorii (și subcategorii) au ei? Cum să compari în jur de 1.000 de domenii cu 32 de pe TPU?

| Diabolique a răspuns:

Și faptul că nu răspunde nimeni e tot un răspuns.

| FucktheSystem a răspuns:

Nu e o idee bună, după o să se oftice toți când o să vadă că sunt cea mai bună la toate.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da tu cine esti:S