| TAzOVsKY a întrebat:

Voi simtiti o oarecare dependenta de TPU?

21 răspunsuri:
| vali1985 a răspuns:

Aceasta intrebare li se potrivesc celora ce sunt disperati dupa tricou si funda.

| ChocolateFantasy a răspuns (pentru vali1985):

Cooooorect!laughing)) Pe mine ma dispera astfel de persoane

| Liviu a răspuns:

Sincer? nu imi pasa,nu dau doi bani, DOI BANI pe funde,calificative,si altele.
O fac in primul rand din placere de a ajuta pe cineva.
O fac poate si din plictiseala,nu?
Dar dependenta,nu.
Te poti uita de cand am facut eu contul si pana acum, am fost rareori online happy nu sunt ca alti sa am sute si zeci de mi de raspunsuri etc.
Cand nu am chef, nu raspund, ma obliga cineva? o fac pentru ca vreau, nu primesc nimic in schimbul 'ajutorului meu' bun sau 'prost' fie el.

| Latinmoon a răspuns:

Cand iti doresti atat de mult sa castigi un tricou atunci poti spune ca ai o dependenta. happy

| Nolkyz a răspuns (pentru Latinmoon):

Nu, in momentul in care simti nevoia sa raspunzi fara sa ai o motivatie (tricou, funde) esti dependent. Atunci cand fumezi spre exemplu, fumezi din dependenta. Dar cu ce te ajuta? Cu siguranta nu primesti un tricou.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu,chiar deloc şi încă ceva dacă ar răspunde toţi în plezneală pentru un tricou sau pentru orice altceva nu ar mai avea sens şi nu s-ar mai numi Toţi Pentru Unul, ci Toţi Pentru Premii.

| Bluebutterfly80 a răspuns:

Uneori da! cand am timp, imi place sa ajut cat de mult pot!

| Zuzazozo a răspuns:

Da,mai ales cand vreau sa castig un tricou si cand am mai mult timp liber.

| raluca0306 a răspuns:

Nu,deloc.

| Merilynne a răspuns:

Simteam inainte, acum TPU s-a schinbat mult, sau mai bine zis utilizatorii. Mai nooi gasesc intrebari puse anapoda, iar cand am nevoie de ceva nu-mi raspunde nimeni la intrebari.

| Dheutsik a răspuns:

Da,exista o dependenta deoarece mereu astepti un nou raspuns, o alta parere si abia te poti abtine sa nu te intrebi daca raspunsul tau a ajutat pe cineva, iar o funda este un lucru minunat, te face sa simti ca ai un rost.P.S.:faptul ca mai poti primi si un tricou este un bonus. big grin

| FlyJack a răspuns:

Da, te prinde... Mai ales cand esti in cautare de funde si de ajutarea unor oameni...

| eaglewatch01 a răspuns:

Nu imi mai vine sa intru nici macar sa ajut, cind vad ce discutii se poarta pe site.

| AiEnma97 a răspuns:

Sincer, da happy

| Mădiiiiie a răspuns:

Oarecum. laughing

| elis1999 a răspuns:

SAL:TPU pai eu nu simt dependenta eu intru doar sa caut intrebari, jocuri.

| mihai9770 a răspuns:

Uneori mi se pare ca da...