| monicaaa17 a întrebat:

Exista useri pe aici pentru care simtiti o oarecare simpatie? In sensul ca va plac răspunsurile lor? Daca da, cine?

10 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Da. Ei sunt : rWamo, Imprevizibilul, mgtow, floresdemayo, SilentRain, Laura1962, Anonim15032001, InYourMind, creștinii, dar și restul utilizatorilor din lista mea de prieteni cu care am interacționat. Poate că mi-au mai scăpat utilizatori, eu știu thinking

| SilentRain a răspuns:

Nu prea mulți happy

| DoarBogdan a răspuns (pentru SilentRain):

Asa se intampla cand lipsesc eu laughing

| SilentRain a răspuns (pentru DoarBogdan):

Yeeey Bogda fata, unde ai dispărut? blushing

| DoarBogdan a răspuns (pentru SilentRain):

Nu stiu nici eu sad

| SilentRain a răspuns (pentru DoarBogdan):

Te-a răpit Dana Budeanu

| LPCTSTR a răspuns:

NLS, gabicoo, Superior, RAY
Iar pe cine vreau sa omor din suflet: "Raizing", omul asta este permanent euforic si terminat de existenta ebrietatic-delirica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

VerginicaVacaGrasa :}

| Crisstinayy12 a răspuns:

Nu-mi place de Anasstasia. happy

| Endoryus a răspuns (pentru Crisstinayy12):

Cui ii place. Are 3/4 din site la ignore laughing