| SarahParker a întrebat:

Voua va plac cei care pun intrebari aici si nu dau funda? Mai ales cand pun la sfarsitul intrebarii ,,dau fuda,, , va rog argumentati...

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Nimeni nu este obligat sa dea funda...
Da.ma deranjeaza intr-un fel atunci cand dai un raspuns lung si concis si nu primesti roadele muncii tale, dar in acelasi timp depinde de individ daca considera ca raspunsul meu l-a ajutat sau nu!
Fiecare da funda atunci cand vrea...

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ce să argumentăm?
Ce nu fac ei? Nu respectă politica site-ului!
Pa, pa.

| maiAm8conturi a răspuns (pentru Legiuitoarea):

rolling on the floor da de cand e Legi' obligatoriu sa dai funda pe TPU? daca esti fraier si raspunzi, treaba ta, te descurci.Eu ofeream bere la sfarsitul postarilor,...da n-am mai dat, deci la mine e mai grav.

| hideaway a răspuns:

Ce sunteți toți așa disperați după așa numitul lucru "fundă"? Ce e așa special la ea? Cu ce va ajută? Pentru ce îți trebuie? Pentru a devenii cerșetor!
Nimeni nu este obligat să alege un răspuns câștigător, dacă niște tâmpiți îi dau la întrebare niște răspunsuri mai tâmpite că ei. (scuzați exprimarea, dar ăsta-i adevărul).
Și nu, nu mă deranjează cu nimic.

| Woodenpints91 a răspuns:

Şi ce naiba faci cu fundele?

| allllexaaaa a răspuns:

Poate sa dea funda cand considera ca are raspunsul care ii foloseste, nu la toti. De exemplu am mai vazut intrebari de genu: Cine raspunde primul ia funda...si ce nu se va intampla.

| SarahParker explică (pentru allllexaaaa):

Normal ca daca e un raspuns bun in ambele cazuri, ca nu pun eu un rand si gata, da-mi funda...

| SarahParker explică:

eu va inteleg, dar pe de o parte aici nu e facere de bine toata ziua...adica daca eu dau un raspuns la A si a nu mi-ar da funda, as prefera sa caut intrebarea B ca sa imi dea funda...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cate am inteles TPU a fost creat pentru a ne ajuta si nu ca un concurs ''cine primeste mai multe funda''; asa ca trebuie sa te obisnuiesti cu ideea chiar daca apare cateodata tendinta de a ne vota si premia intr-un grup prin rotatie. Despre faptul ca promiti funda si nu dai, este o optiune nu o obligatie.