| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa imi sterg contul pe TPU si as dori sa stiu daca mai primesc sau nu tricoul pe care l-am castigat.
Nu de alta dar vreau sa pastrez ceva ca amintire happy -in cazul in care nu-l mai primesc nu-i suparare-oricum am amintirea faptului ca am fost cuiva de folos happy ...in orice caz vreau sa-mi sterg si adresa de e-mail pe care o utilizez la logare in cadrul comunitatii TPU.
Are ceva?

Răspuns Câştigător
| Fatamuntilor a răspuns:

LOGIC ar trebui sa primesti tricoul pentru ca a fost rodul muncii tale inainte de a-t sterge contul.
Trimiti intrebarea asta la adimi, astepti raspunsul de la ei.Eu zic sa pastrezi e-maiul pana primesti tricoul pentru ca va trebui sa comunici cu adminii.

3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Cum imi sterg contul?
Pentru a sterge contul TPU.ro trebuie sa trimiti un mesaj, folosind functia "Contact" (sau direct la contact @ TPU. ro) de pe adresa de e-mail cu care te-ai inregistrat in cadrul comunitatii. Atat intrebarile cat si raspunsurile nu vor mai fi sterse, ci vor aparea pe site ca si cum ar fi postate de un utilizator anonim. Am recurs la aceasta metoda, din dorinta de a fi fair-play fata de utilizatorii care au acordat fundita pentru raspunsurile care acum urmeaza sa fie sterse. In cazul in care posesorul unui cont a decedat, la cererea familiei/prietenilor, contul respectiv va fi dezactivat. Este necesar ca orice astfel de cerere sa fie insotita de acte doveditoare.
Extras din Intrebari frecvente.
Asteapta sa primesti acel tricou si apoi te mai gandesti daca iti stergi contul ori ba.
O zi frumoasa sa aihappy

| Kaℓi a răspuns:

Dar de ce vrei sa il stergi? sad

| LTAA a răspuns:

Trimiti un mesaj la "Contact", exprimand dorinta ta si poti sa intrebi cand vei primi tricoul:
http://www.tpu.ro/contact