| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa imi sterg contul pe TPU si as dori sa stiu daca se pot descarca o copie a datelor (gen facebook) AICI- cu intrebarile si raspunsurile date in cazul in care ma apuca nostalgia happy sau mai am nevoie de ele confused?

Răspuns Câştigător
| LTAA a răspuns:

Http://www.tpu.ro/utilizator/aafbsz/raspunsuri/
Ctrl + C, apoi intr-un Word: Ctrl + V.

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Nu, din nefericire.
Dar ce te-a apucat? Te-ai gândit bine, chiar e necesar (să-l ştergi adică)?

| LTAA a răspuns:

Da, raspunsurile tale vor ramane, dar vor aparea drept anonime.

| anonim_4396 explică (pentru LTAA):

Stiu asta! happy
Dar eu ma intrebam daca pot sa le salvez pe un stick (de exemplu cum poti proceda in cazul in care vrei sa-ti stergi adresa de facebook)!

Vreau sa le salvez undeva pentru ca atunci cand voi avea nevoie de ele sa le pot gasi mai usor(dupa ce contul e sters intrebarile/raspunsurile de pe contul respectiv sunt puse in mod aleatoriu pe site si nu le mai poti viziona intr-un singur loc.cu un singur click)!
Deci cum as putea proceda in cazul in care doresc sa le salvez?
Multumesc!

| LTAA a răspuns (pentru anonim_4396):

Http://www.tpu.ro/utilizator/aafbsz/raspunsuri/
Ctrl + C, apoi intr-un Word: Ctrl + V.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poti sa le copiezi singur

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Cum le pot copia?
Poti te rog sa-mi explici?