| Adynho106 a întrebat:

Vreau si eu sa stiu de ce nu imi apare poza de profil, de ce nu pot sa raspund la nici o intrebare si etc. Ce naiba sa fac?

5 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Dar noi te vedem! Maine in jurul orei 12 o sa te vezi si tu.

| TPU.ro a răspuns:

Pana sa apara peste tot pe site, fotografia de profil are nevoie de aprobarea unui admin. Legat de posibilitatea de a raspunde la intrebari: asigura-te ca ai adresa de e-mail confirmata si folosesti un alt browser in afara de Internet Explorer.

Alexandra - TPU

| CautNume a răspuns:

Maine la pranaz o vei vedea pentru ca trebuie aprobata de un administrator.

Poate nu ai adresa de mail confirmata.Intra la "Editare profil". Acolo vei vedea un text.Dai click pe el si vei primi un mail.
Mailul poti sa-l primesti chiar si dupa cateva zile.Succes!
Mai multe despre TPU: http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente
http://www.tpu.ro/blog/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Postarea asta nu este pentru Dragoste si sex.Numai bine.

| MrAlex a răspuns:

Eu vad ca ai poza de profilwinking