| Danyelusha a întrebat:

am o problema, am vrut sa imi schimb poza de profil de la TPU, si cand raspund la o intrebare nu mai imi apare poza si nici atunci cand dau la profil, imi arata poza doar dupa ce o salvez si atat, apoi nu mai imi apare poza. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Karinakari99 a răspuns:

Trebuie să aştepţi până apare peste tot.O dată ce ai ales poza ta de profil trebuie să aştepţi câteva ore/zile pentru a apărea, nu imediat.Nu trebuie să te îngrijorezi aşa face la toţi utilizatorii, e absolut normal.Deci,aşteaptă şi poza ta va apărea peste tot.Acum noi ţi-o vedem la întrebare.
P.S. Trebuia să pui la " Totul despre TPU " întrebarea.

3 răspunsuri:
| evostyle7 a răspuns:

Cu siguranta maine o sa o ai. Asa patim toti, nu ai ce face.

| scumpik99 a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie.Dar nu e nicio problema, e ceva pe moment. Dupa catva timp trece problema si poti sa-ti schimbi poza si apare.Succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dureaza pana se actualizeaza. Un pic de rabdare.