| Nuttelina a întrebat:

A)Cel mai auzant raspuns primeste funda!
b)Intamplari amuzante din viata voastra.

Răspuns Câştigător
| Smileyouarebeautiful a răspuns:

1.Cand eram mica mergeam cu spatele si am dat peste un om care tinea un cofrag cu oua.straight face
2.Eu si cea mai buna prietena a mea mergeam pe strada si ea s-a impiedicat si a cazut peste minelaughing)Toata lumea se uita de noi de genu: WTF?laughing)
3.Chiar azi la scoala m-am impiedicat pe scaristraight facerolling on the floor)
4.Tot eu si cea mai buna prietena a mea dansam(ma rog mai mult ne prosteam) si fara sa imi dau seama eu ii dau o palma tare peste fatarolling on the floor))
5.Mergeam cu bicicleta si nu stiu la ce ma uitam ca intru intr-un copaclaughing
6.Cand a nins toti ne-am batut cu bulgari de zapada si baietii luau fetele pe sus si le aruncau in zapada iar o fata s-a ascuns sub catedra si nu si-a dat seama cand intrase profu ca ea era sub catedralaughing Apoi isi ceruse scuzelaughing. Toata clasarolling on the floor.
7.Mai demult in ora de istorie ma plictiseam iar eu stau in banca de la geam si nu stiu cum ma jucam cu pixu si la un moment dat mi-a cazut pixul pe geam iar profa incepe sa dicteze iar eu fac: Doamnaa mi-a zburat pixullaughing
8. Dadeam proba la sport din saritura pe capra(sau asa ceva) si cand vine randul unei fete sa sara ramane intepenita pe capralaughing)
Sper ca te-am facut sa razilaughing. Funda puppy dog eyes?

10 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

1. kiss me please!
2. casatoria si mai ales viata de dupa
3. funda

| Ashadow a răspuns:

A) nu ma intereseaza oferta ta
b)intrebarea nu e deloc noua sau originala
c)ma plictisesti

| Nuttelina explică (pentru Ashadow):

Multumesc.Poate ma poti ajuta la alta intrebare:cea cu imvu.

| Ashadow a răspuns (pentru Nuttelina):

Nu ma intereseaza stupizenia aia de joc

| LanaDelRayFan a răspuns:

A) My name is Potato.
B)Vara asta:Eram cu niste prietene si erau niste caini.Ne-am speriat si eu m-am impiedicat.Am cazut cu botul in asfalt laughing.
Sau eram cu toti colegii afara si se sunase(noi nu auzisem) si aveam ora de romana (avem un prof. foarte sever).Imi zice o fata:Hai odata in clasa ca e in spatele nostru profu`. Ma uit eu si profu` se uita dubios la mine. Dupa am zis la tori:Hai mai repede in clasa! Toti colegii au inceput sa tipe... Apoi eu iar m-am impiedicat si m-au calcat toti in picioare (aveam camasa alba). Vorba aia:"Esti calcat in picioare".Mi se potriveste proberbul asta.
Concluzia:Sunt o impiedicatawinking.
Papa :*.

| NesquikDuoSpecial a răspuns:

A) Eiiii capra cu frisca!
b) Intr-o zi am intrebat un coleg ceva. El, fitos fiind spune "SURD"; faza se repeta de 6-7 ori; eu il trantesc de perete si ironic spun "SURD! IMOBILIZAT! laughing laughing laughing; funda?

| αʅҽxƈσσʅʅ a răspuns:

Eu stateam cu fata spre scari, in bloc, si un prieten m-a speriat si am picat pe scari, numa in fata veneau scarile, sau eu si alt prieten mergeam pe strada, si mergeam printre blocuri, pe acolo era ghiena, si am vazut o umbra maaaare pe perete, am fugit si am nimerit exact in tomberon, era doar un catelus... Sau am citit povesti cu fantome si noaptea m-a pisam pe mine, imi era frica sa ma duc la baie, si m-am pisat pe covor laughing laughing laughing laughing

| ஜÐαɾκPαɳteɾஜ a răspuns:

A) Buona Pasqua
b)1.Eu cu sora mea Irina am primit de la mama pufuleti.Sti ca pe fiecare punga de pufuleti scrie cate un banc.Irina nu m-a lasat sa ii citesc bancul.Si cand ea a vrut sa mi-l citeasca nu am lasat-o.Assa am inceput sa ne alergam prin toata camera si prinzandu-ma m-a tinut sub ea pe fotoliu si a inceput sa traga de punga. Eu am tras in partea opusa si pufuletii au cazut peste totlaughing Cand am vazut eu m-am uitat la ea, ea la mine si am inceput sa radem cu pofta.

2.Cand eram mai mica la dansuri mereu imi caram machiaju' fara sa stie mama ca il luam.Si cand am plecat inapoi spre gradinita am dat sa ma dau la ochi la o oglinda de la o masina.Si fetele m-au strigat aproape moarte de ras.In masina aia era un sofer care se uita la mine.eu nu l-am observat si cand a claxonat am sarit speriata si am aterizat pe un baiat love struck Baiatul ala era prima mea iubire.

Am multe dar ma doare mana straight face Pa'pa wave

| AnneHere a răspuns:

A) Okwinking
b) Colegul meu de banca mi-a spus ca are o ''treaba'' la baie si in caz ca vine profa sa spun ca e la baie si sa nu-i puna absenta.
Cand profa m-a intrebat unde e colegul meu, eu fiind nervoasa ca o fata ma tot enerva, am spus :
''e la baie, are diaree. ca doar ma-sa nu stie sa-i faca acasa decat ciorba de fasole''.
~Nu e foarte amuzanta, dar pe moment toata clasa radea iar profa se uita la mine cu ochii iesiti din orbite.
Bye!

| TheKitty a răspuns:

Vara asta eu si cu gasca mea de nebuni am jucat adevar sau provocare. Un coleg m-a provocat sa sarut un baiat de acolo. Era mai mare ca mine, dar nu imi placea de el. Lui de mine un pic. Si a doua zi am mers la o prietena. Inainte sa vin ea a vorbit la telefon cu baiatul pe care l-am sarutat si din greseala nu a inchis telefonul. La celalalt capat al firului baiatul asculta tot ce vorbeam noi doua. Am inceput sa ii dau fetei detalii despre sarut, cum a fost, daca mi-a placut etc. Cand ne-am dat seama ca baiatul a auzit am inchis telefonul. Mi-era o rusine de el... L-am vazut dupa o saptamana de atunci la magazin. M-a salutat dar eu nu am zis nimic, am tot iesit. Inca sper ca a uitat ce am zis, totusi e rusinos sa dai detalii despre asa ceva...