| Roxana12_9228 a întrebat:

Sall! povestiti si voi intamplari amuzante din viata voastra! cea mai haioasa primeste funditabatting eyelashes

3 răspunsuri:
| heartslow a răspuns:

Cea,mai haioasa, hmmm ...cred ca a fost cand eram la scoala si faceam o caterinca in ore cu colegu meu de banca, si diriga pur si simplu nu mai suporta ca copii rad de glumele noastre si nu o asculta pe ea, si tot zicea :"nu mai bagati prosti in seama" si noi tot faceam haz si ceilalti din clasa se prapadeau de ras. Apoi diriga si-a iesit din minti si a zis :"Hai iesiti afara nu mai veniti la scoala decat cu parinti, care sa stea in banca cu voi" si apoi am zis noi ca :"daca ar veni parinti nostri sa stea cu noi in banca, ne-ar trebui o banca mai mare " si iar a inceput clasa sa rada, apoi a zis diriga :"iesiti afara! iesiti! iesiti! ", si am zis noi ca: "noi iesim da tot te chi.sa.m in freza!" laughing rolling on the floor, si diriga mai avea un pic si plangea.
Pana la urma noi am stat pe hol,ca mai era un sfert de ora pana sa se sune, si am stat si am auzit ce tipa diriga la copii, ca cum ii baga-ti in seama nu o sa se opreasca, si ca nu stiu ce, si a sunat-o pe maicamea si pe maicasa lu colegu meu de banca.Si zicea diriga ca sa vina la scoala,nu stiu ce etc. in cele din urma a iesit din clasa s-a uitat la noi si a zis ca nu mai intrati in clasa pana nu vin parinti vostri, si ea a plecat ca si-a terminat orele.Bine inteles ca am intrat in clasa, ne-am luat ghiozdanele si am plecat laughing. Apoi cand am ajuns acasa a zis mama ca nu s-a dus nicaieri da sa fiu mai disciplinat etc.etc. Si am scapat bazma curata, bine poate voua nu vi se pare asa de ras, da cand eram in clasa si la glumele pe care le faceam nu te puteai abtine. fundita?happy

| HappySadness a răspuns:

Pai eu am mers iarna in clasa a 4a cu bluza de la pijama la scoala laughing Deabia cand am ajuns in clasa mi-am dat seama si am rugat-o vreo jumate de ora pe invatatoare sa ma lase acasa sa ma schimb laughing

| Gstefan a răspuns:

Am eu una misto.

Am invitato odat pe una la suc, am vorbit ne-am apropiat, si intr-un final am ajuns la mine acasa. Apoi ea se sui pe mine si o lua ca nesatula, iar prezervativul s-a rupt si mi-am dat drumul in ea. Deci iti jur nu am m ai ras atata de copios niciodata, cred ca vreo 2 ore am tot ras in continuare si eu si ea. Acuma de fiecare data cand ne amintim de chestia asta radem de ne prapadim. Nu stiu eu povesti prea bine dar intreab-o pe mata si o sa iti ea la detaliu.