| NumePublicAnonim a întrebat:

Adevar, Provocare, Procente sau Ce-ai Face Daca?

109 răspunsuri:
| NumePublicAnonim explică (pentru LoL):

Sau daca vrei poti scrie ca e provocare

| Downfall a răspuns:

Adevăr big grin

| NumePublicAnonim explică (pentru Downfall):

E adevarat ca esti fata? (scuze, nu am gasit altceva)

| Holocaust a răspuns:

Provocare! *dupa care regreta: http://media.tumblr.com/tumblr_ll3fktrSaf1qhl8nh.jpg *

| LoL a răspuns:

Http://www.TPU.ro/......ina-2.html
asta era intrebarea nu?
P.S. ai zic sa nu zic ca e provocare.

| NumePublicAnonim explică (pentru Holocaust):

Te provoc sa scrii o intrebare la "Cauze nobile".
Intrebarea este "Fata frumoasa cauta partener de pat.Campania Sexologistii. Va oferiti?" poti zice ca e provocare.
P.S. vreau link-ul

| NumePublicAnonim explică (pentru LoL):

Da,asta era intrebarea

| IMC90 a răspuns:

Adevar

| Holocaust a răspuns (pentru NumePublicAnonim):

Sper ca nu raspunde nimeni T_T: http://www.TPU.ro/......raspundee/ E binee?(n-am gasit cauze nobile-am pus la V/E D: )

| NumePublicAnonim explică (pentru IMC90):

E adevarat ca ma placi? big grin laughing

| IMC90 a răspuns (pentru NumePublicAnonim):

Sa moara ce-am pe casa daca stiu cine esti/cum arati...

se pune daca mint?hee hee

| Fiction a răspuns:

Ce-ai face daca...OMG.
Regret -.-
(unde-s maj.)

| NumePublicAnonim explică (pentru Fiction):

Ce-ai face daca s-ar opri timpul si toti oamenii (in afara de tine) de pe planeta ar fi ca niste stafii jumatate vizibile jumatate invizibile care sa nu vada,sa nu auda si sa nu simta,doar sa mearga, sa mearga, si sa nu stie unde merglaughing?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adevăr

| VacutzaRoscata a răspuns:

Provocarile sunt naspa, deja e plin de intrebari idioate pe site nu mai e nevoie de altele! deci, aleg procente.

| PotcaPădurii a răspuns (pentru NumePublicAnonim):

Stiu ca suna ciudat, dar cand sa postez intrebarea nu imi apare cauze nobile. uite:http://i.imgur.com/LHCpr.jpg (scuze nu merge snipping tool si nici print screen)
Ce fac? Imi dai alta provocare sau postez la voluntariat si ecologie?

| NothingToEat a răspuns:

Ceai face daca

| NumePublicAnonim explică (pentru VacutzaRoscata):

Cat la suta esti vaca?
P.S. procentele sunt cele mai plictisitoare sad

| NumePublicAnonim explică (pentru Holocaust):

Te provoc sa pui o intrebare la "Auto & moto".
Intrebarea este "Va rog frumos sa ma ajutati.Cand ma plimbam linistit/a pe motocicleta, o balena uriasa a aparut brusc in fata mea si m-a aruncat intr-un pom.Cand m-am trezit am observat ca imi lipsea partea dintre picioare.Ce pot face in legatura cu asta?" poti sa modifici ordinea si sa zici ca e provocare.
P.S. link-ul intrebarii

| NumePublicAnonim explică (pentru PotcaPădurii):

Poti sa o postezi la "voluntariat si ecologie" big grin

| NumePublicAnonim explică (pentru anonim_4396):

E adevarat ca nu prea esti preocupata de intrebarile stupide pe care le pun? big grin

| NumePublicAnonim explică:

P.S. acum trebuie sa plec la scoala.Cine vrea sa raspunda, sa se astepte la un raspuns dupa ora 20:15 big grin >big grin

| TraficantaDePufuletzi a răspuns:

Provocare.Ce-mi dai?

| Bot a răspuns:

Provocare

| VacutzaRoscata a răspuns (pentru NumePublicAnonim):

Daca esti inventiv si ai simtul umorului nu sunt deloc plictisitoare
sunt 100% vacuta, nu vaca

| NumePublicAnonim explică (pentru TraficantaDePufuletzi):

Te provoc sa scrii o intrebare la "voluntariat & ecologie".
Intrebarea este "Ecologia e pentru prosti! Votati Pufuletii!" poti zice ca e provocare
P.S. Vreau link-ul
P.S.2. Pana la ora 20:15 nu-s pe net.Sunt la scoala.Dar asta nu inseamna ca nu poti raspunde la provocare. PA kiss

| NumePublicAnonim explică (pentru VacutzaRoscata):

Eu nu am zis de tine ca esti plictisitoare.Am zis ca procentele sunt plictisitoare.

| NumePublicAnonim explică (pentru Bot):

Te provoc sa astepti pana la ora 20:15 ca sa-ti dau o provocare adevarata.Acum plec la scoala.

| VacutzaRoscata a răspuns (pentru NumePublicAnonim):

Nici nu am insinuat ca ai zis, eu ziceam altceva

| Loveis4free a răspuns:

Aleg Ce-ai face daca. Sa te vad