| NumePublicAnonim a întrebat:

Adevar, Provocare, Procente sau Ce-ai Face Daca?

109 răspunsuri:
| LoL a răspuns:

Provocare...

| NumePublicAnonim explică (pentru LoL):

Te provoc sa raspunzi la intrebarea despre malarie de la "cauze nobile" "Bai, fugiti! asta are malarie!" nu poti scrie ca e provocare.
P.S. da-mi link-ul intrebarii

| NumePublicAnonim explică (pentru LoL):

Sau daca vrei poti scrie ca e provocare

| LoL a răspuns:

Http://www.TPU.ro/......ina-2.html
asta era intrebarea nu?
P.S. ai zic sa nu zic ca e provocare.

| NumePublicAnonim explică (pentru LoL):

Da,asta era intrebarea

| PotcaPădurii a răspuns:

Provocare

| NumePublicAnonim explică (pentru PotcaPădurii):

Te provoc sa scrii o intrebare la "cauze nobile"
Intrebarea este "Campania ProCersetori! Donati-mi si mie un iPhone 4S si 1.000.000 euro pentru o paine.Traiti-v-ar familiile!" poti scrie ca e provocare
P.S. Vreau link-ul

| PotcaPădurii a răspuns (pentru NumePublicAnonim):

Stiu ca suna ciudat, dar cand sa postez intrebarea nu imi apare cauze nobile. uite:http://i.imgur.com/LHCpr.jpg (scuze nu merge snipping tool si nici print screen)
Ce fac? Imi dai alta provocare sau postez la voluntariat si ecologie?

| NumePublicAnonim explică (pentru PotcaPădurii):

Poti sa o postezi la "voluntariat si ecologie" big grin

| ɔɐıɔ a răspuns:

Provocare

| NumePublicAnonim explică (pentru ɔɐıɔ):

Te provoc sa scrii la "Hobbies & pets" o intrebare.
Intrebarea este "Va rog sa ma ajutati.Acum cateva zile am facut un pariu cu cainele meu:i-am zis ca o am mai mare decat el.El nu m-a crezut si a trebuit sa i-o arat, dar cand i-am aratat-o, HATZ! m-a muscat crying. Acum chiar ca o am mai mica decat el.Ce pot face in legatura cu asta?" poti zice ca e provocare.
P.S. Da-mi link-ul

| Trinitas a răspuns:

Adevaaa...Provocare.

| NumePublicAnonim explică (pentru Trinitas):

Te provoc sa raspunzi la orice intrebare din categoria "Religie" "Vreau laba cu un preot/o calugarita" poti zice ca e provocare.
P.S. da-mi site-ul intrebarii la care ai raspuns

| anonim_4396 a răspuns (pentru NumePublicAnonim):

La mine pe care o pui?

| VacutzaRoscata a răspuns:

Provocarile sunt naspa, deja e plin de intrebari idioate pe site nu mai e nevoie de altele! deci, aleg procente.

| NumePublicAnonim explică (pentru VacutzaRoscata):

Cat la suta esti vaca?
P.S. procentele sunt cele mai plictisitoare sad

| VacutzaRoscata a răspuns (pentru NumePublicAnonim):

Daca esti inventiv si ai simtul umorului nu sunt deloc plictisitoare
sunt 100% vacuta, nu vaca

| NumePublicAnonim explică (pentru VacutzaRoscata):

Eu nu am zis de tine ca esti plictisitoare.Am zis ca procentele sunt plictisitoare.

| VacutzaRoscata a răspuns (pentru NumePublicAnonim):

Nici nu am insinuat ca ai zis, eu ziceam altceva

| SuperNovaaaaa a răspuns:

Adevar,provocare,santaj sau procent.Asa era.

| TuningPhotoshopX a răspuns (pentru SuperNovaaaaa):

Ba nu era adevar,provocare,tupeu sau procent & adevar, provocare, curaj sau procent.

| angelsaredickswithwings a răspuns (pentru SuperNovaaaaa):

Santaj? vai cred ca acum e jocul meu preferat smug

| SuperNovaaaaa a răspuns (pentru angelsaredickswithwings):

laughing.Majuscule

| TraficantaDePufuletzi a răspuns:

Provocare.Ce-mi dai?

| NumePublicAnonim explică (pentru TraficantaDePufuletzi):

Te provoc sa scrii o intrebare la "voluntariat & ecologie".
Intrebarea este "Ecologia e pentru prosti! Votati Pufuletii!" poti zice ca e provocare
P.S. Vreau link-ul
P.S.2. Pana la ora 20:15 nu-s pe net.Sunt la scoala.Dar asta nu inseamna ca nu poti raspunde la provocare. PA kiss

| TraficantaDePufuletzi a răspuns:

S-a suspendat intrebarea...crying

| NumePublicAnonim explică:

P.S. acum trebuie sa plec la scoala.Cine vrea sa raspunda, sa se astepte la un raspuns dupa ora 20:15 big grin >big grin

| AnneBre a răspuns:

Provocare.

| NumePublicAnonim explică (pentru AnneBre):

Te provoc sa...sa... ah, nu-mi mai vin idei crying
Stiu te provoc sa raspunzi la orice intrebare de la "Sanatate" "Imi place sa sug ****! e sanatos big grin!" poti scrie ca e provocare
P.S. link-ul

| CriminalăÎnSerie a răspuns:

Provocare.
Uimeşte.mă... happy

| NumePublicAnonim explică (pentru CriminalăÎnSerie):

Te provoc sa pui o intrebare la "Sanatate".
intrebarea e "Excesul de scoala sau teme dauneaza grav sanatatii! Pentru a evita durerile de cap incercati sa pastrati caietele goale si exersati opturile! big grin" poti zice ca e provocare
P.S. vreau link-ul

| CriminalăÎnSerie a răspuns:

Http://www.TPU.ro/......ele-goale/

Adevar, provocare sau procentee?:x

| NumePublicAnonim explică (pentru CriminalăÎnSerie):

Provocare! big grin

| CriminalăÎnSerie a răspuns (pentru NumePublicAnonim):

Grea decizie.Te provocc săă să.:->Scrii la Sanatate' că ''ţi'ai lipit gura cu lipici şi să'ti zică cineva un leac băbesc ''devil laughing.

| Holocaust a răspuns:

Provocare! *dupa care regreta: http://media.tumblr.com/tumblr_ll3fktrSaf1qhl8nh.jpg *

| NumePublicAnonim explică (pentru Holocaust):

Te provoc sa scrii o intrebare la "Cauze nobile".
Intrebarea este "Fata frumoasa cauta partener de pat.Campania Sexologistii. Va oferiti?" poti zice ca e provocare.
P.S. vreau link-ul

| Holocaust a răspuns (pentru NumePublicAnonim):

Sper ca nu raspunde nimeni T_T: http://www.TPU.ro/......raspundee/ E binee?(n-am gasit cauze nobile-am pus la V/E D: )

| NumePublicAnonim explică (pentru Holocaust):

Te provoc sa pui o intrebare la "Auto & moto".
Intrebarea este "Va rog frumos sa ma ajutati.Cand ma plimbam linistit/a pe motocicleta, o balena uriasa a aparut brusc in fata mea si m-a aruncat intr-un pom.Cand m-am trezit am observat ca imi lipsea partea dintre picioare.Ce pot face in legatura cu asta?" poti sa modifici ordinea si sa zici ca e provocare.
P.S. link-ul intrebarii

| Downfall a răspuns:

Adevăr big grin

| NumePublicAnonim explică (pentru Downfall):

E adevarat ca esti fata? (scuze, nu am gasit altceva)

| Downfall a răspuns (pentru NumePublicAnonim):

Nup, sunt neutră -_-

| Loveis4free a răspuns:

Aleg Ce-ai face daca. Sa te vad

| Cireașăăăă a răspuns:

Provocare big grin

| NumePublicAnonim explică (pentru Cireașăăăă):

Te provoc sa pui o intrebare la "Gastronomie".
Intrebarea este: "Acum cateva zile eu si prietenul meu eram singuri in casa si ne-am gandit sa ne facem de cap.El a zis ca vrea sa-i fac ceva care sa-l doara,si asta am facut:am adus o oala cu capac automat plina cu apa clocotita.El si-a dat jos pantalonii, si-a bagat p.a acolo si am inchis capacul.El urla de zori si a lesinat, iarcand am desfacut capacul... supa de rosii era gata big grin"
P.S. poti spune ca e provocare

| Cireașăăăă a răspuns:

Acum aleg Procente

| NumePublicAnonim explică (pentru Cireașăăăă):

Cat la suta ti-a placut supa? laughing

| Cireașăăăă a răspuns (pentru NumePublicAnonim):

laughing 69% laughing

majuSculeeeeeeeeee

| Bot a răspuns:

Provocare

| NumePublicAnonim explică (pentru Bot):

Te provoc sa astepti pana la ora 20:15 ca sa-ti dau o provocare adevarata.Acum plec la scoala.

| βėan a răspuns:

Provocare.

| NumePublicAnonim explică (pentru βėan):

Te provoc sa raspunzi la orice intrebare care nu a primit inca raspuns din categoria "V/E" "Fac laba cu un dovleac" poti zice ca e provocare
P.S. da-mi site-ul intrebarii la care ai raspuns

| Fiction a răspuns:

Ce-ai face daca...OMG.
Regret -.-
(unde-s maj.)

| NumePublicAnonim explică (pentru Fiction):

Ce-ai face daca s-ar opri timpul si toti oamenii (in afara de tine) de pe planeta ar fi ca niste stafii jumatate vizibile jumatate invizibile care sa nu vada,sa nu auda si sa nu simta,doar sa mearga, sa mearga, si sa nu stie unde merglaughing?

| Fiction a răspuns (pentru NumePublicAnonim):

M-as spanzura I don't want to see

| NothingToEat a răspuns:

Ceai face daca

| Prunela a răspuns:

Provocare smug

Everibadi iz so MacBitchi

| NumePublicAnonim explică (pentru Prunela):

Te provoc sa scrii o intrebare la "Cauze nobile".
Intrebarea este "Salvati Romania de prosti! Campania AntiBasescu!" (eh,ma rog, nu prea e intrebare, dar asta o scrii) poti scrie ca e provocare
P.S. sa-mi dai link-ul

| Prunela a răspuns (pentru NumePublicAnonim):

Acusica

| Prunela a răspuns (pentru NumePublicAnonim):

Nu gasesc categoria cauze nobile straight face

| NumePublicAnonim explică (pentru Prunela):

Este a 8-a categorie, o vei gasi. big grin

| IMC90 a răspuns:

Adevar

| NumePublicAnonim explică (pentru IMC90):

E adevarat ca ma placi? big grin laughing

| IMC90 a răspuns (pentru NumePublicAnonim):

Sa moara ce-am pe casa daca stiu cine esti/cum arati...

se pune daca mint?hee hee

| Goangă a răspuns:

Provocare!

| XxLorexX a răspuns:

Eu aleg provocare...batting eyelashes

| NumePublicAnonim explică (pentru XxLorexX):

Te provoc sa pui o intrebare de la "Voluntariat/ecologie".
Intrebarea este "caut pereche in natura, care se ofera?" poti zice ca e provocare
P.S. vreau link-ul intrebarii, si sa nu stergi intrebarea dupa ce o postezi.

| hotterinsummer a răspuns:

Provocare!:-s

| Sclipiciii a răspuns:

Ce-ai face daca!