| Bettt:) a întrebat:

Dati-mi si mie exemple de intrebari pe care sa le pun la adevar, provocare sau procente. Multumesc!

1 răspuns:
| AnaisC a răspuns:

Hello:
Pentru provocare:
1. Te provoc sa te iei de fund si sa sari cat de sus poti...crede-ma nu o sa poata.
2.Baga-ti degetul pe gat, si daca vomiti pierzi.Asta e bestiala.
3.Canta desteapta-te romane cat poti u de tare. Cel care isi baga degetele in urechi pierde.
4. Urca-te pe un gard cu tepi si stai acolo 10 min.
5. Du-te la fata/baiatul care il/o placi si intreab-o /il daca vrea sa se casatoreasca cu tine.
Pentru Adevar:
1. E adevarat ca ieri dimineata pe la 3 te-a mancat in fund?laughing
2. E adevarat ca ai plans la filmul American Pie, si nu ai putut sa te ridici dupa servetele pentru ca nu venea naibii odata reclama.
3. E adevarat ca acum 3 ani 7 luni 2 zile 8 ore 14 min 12 sec. te-ai uitat la un film porno?
4. E adevarat ca ai omorat un tantar azi noapte?
5. E adevarat ca ma iubesti?
Pentru procent:
1.Cat la suta din durata filmului porno ai stat cu mana in pantaloni?big grin
2.Cat la suta din durata filmului Titanic ai plans?
3.Cat la suta din primul sarut ai simtit ca adormi?
4.Cat la suta din durata nasterii tale nu mai voiai sa iesi?
5.Cat la suta din durata vietii tale ai folosit-o injurand?