| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Voi ce intrebari puneti la Adevar si Provocare [procente, tupeu, ce-ai face daca., foc in sura, etc]? happy

3 răspunsuri:
| Pufoshenia a răspuns:

Buna.
Adevar:e adevarat ca iti place de.,e adevarat ca fugi in casa cand esti singur dezbracat,e adevarat ca n-ai tupeu sa o saruti pe...
La provocare:te provoc sa o saruti pe, te provoc sa iti pui pe messenger statusul ca esti un..., te provoc sa scoti capul pe geam si sa o strigi pe vecina etc
Procente:cat la % iti place de, cat la % iti place sa..., cat la % iubesti... etc
Si cam asa la toate.Pa,pa

| moneantonella a răspuns:

La adevar intreab-o pe persoana daca a facut ceva la tupeu daca are sa te sarute (daca iti place de ea)bafta

| Julyanne a răspuns:

Pe cine placi? E una din cele mai folosite intrebari:-))