| NumePublicAnonim a întrebat:

Adevar, Provocare, Procente sau Ce-ai Face Daca?

109 răspunsuri:
| Cireașăăăă a răspuns:

Provocare big grin

| Trinitas a răspuns:

Adevaaa...Provocare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aia rolling on the floor laughingwinking Echipa TPU iti multumeste

| SuperNovaaaaa a răspuns:

Adevar,provocare,santaj sau procent.Asa era.

| βėan a răspuns:

Provocare.

| Prunela a răspuns:

Provocare smug

Everibadi iz so MacBitchi

| ɔɐıɔ a răspuns:

Provocare

| NumePublicAnonim explică (pentru Cireașăăăă):

Te provoc sa pui o intrebare la "Gastronomie".
Intrebarea este: "Acum cateva zile eu si prietenul meu eram singuri in casa si ne-am gandit sa ne facem de cap.El a zis ca vrea sa-i fac ceva care sa-l doara,si asta am facut:am adus o oala cu capac automat plina cu apa clocotita.El si-a dat jos pantalonii, si-a bagat p.a acolo si am inchis capacul.El urla de zori si a lesinat, iarcand am desfacut capacul... supa de rosii era gata big grin"
P.S. poti spune ca e provocare

| NumePublicAnonim explică (pentru Trinitas):

Te provoc sa raspunzi la orice intrebare din categoria "Religie" "Vreau laba cu un preot/o calugarita" poti zice ca e provocare.
P.S. da-mi site-ul intrebarii la care ai raspuns

| Cireașăăăă a răspuns:

Acum aleg Procente

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru NumePublicAnonim):

La mine pe care o pui?

| NumePublicAnonim explică (pentru βėan):

Te provoc sa raspunzi la orice intrebare care nu a primit inca raspuns din categoria "V/E" "Fac laba cu un dovleac" poti zice ca e provocare
P.S. da-mi site-ul intrebarii la care ai raspuns

| NumePublicAnonim explică (pentru Cireașăăăă):

Cat la suta ti-a placut supa? laughing

| TuningPhotoshopX a răspuns (pentru SuperNovaaaaa):

Ba nu era adevar,provocare,tupeu sau procent & adevar, provocare, curaj sau procent.

| Cireașăăăă a răspuns (pentru NumePublicAnonim):

laughing 69% laughing

majuSculeeeeeeeeee

| NumePublicAnonim explică (pentru anonim_4396):

Te provoc sa raspunzi la cea mai usoara intrebare de la "educatie si cultura generala" "EinsteiNEL uitat a intrebarea, facut pe el" si nu poti zice ca e provocare
P.S. da-mi linkul intrebarii

| LoL a răspuns:

Provocare...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru NumePublicAnonim):

Ba e provocare, ma pui sa fac ceva, sa stric o relatie de prietenie cu cineva.

| NumePublicAnonim explică (pentru Prunela):

Te provoc sa scrii o intrebare la "Cauze nobile".
Intrebarea este "Salvati Romania de prosti! Campania AntiBasescu!" (eh,ma rog, nu prea e intrebare, dar asta o scrii) poti scrie ca e provocare
P.S. sa-mi dai link-ul

| Prunela a răspuns (pentru NumePublicAnonim):

Acusica

| Prunela a răspuns (pentru NumePublicAnonim):

Nu gasesc categoria cauze nobile straight face

| angelsaredickswithwings a răspuns (pentru SuperNovaaaaa):

Santaj? vai cred ca acum e jocul meu preferat smug

| PotcaPădurii a răspuns:

Provocare

| NumePublicAnonim explică (pentru ɔɐıɔ):

Te provoc sa scrii la "Hobbies & pets" o intrebare.
Intrebarea este "Va rog sa ma ajutati.Acum cateva zile am facut un pariu cu cainele meu:i-am zis ca o am mai mare decat el.El nu m-a crezut si a trebuit sa i-o arat, dar cand i-am aratat-o, HATZ! m-a muscat crying. Acum chiar ca o am mai mica decat el.Ce pot face in legatura cu asta?" poti zice ca e provocare.
P.S. Da-mi link-ul

| NumePublicAnonim explică (pentru Prunela):

Este a 8-a categorie, o vei gasi. big grin

| NumePublicAnonim explică (pentru LoL):

Te provoc sa raspunzi la intrebarea despre malarie de la "cauze nobile" "Bai, fugiti! asta are malarie!" nu poti scrie ca e provocare.
P.S. da-mi link-ul intrebarii

| NumePublicAnonim explică (pentru PotcaPădurii):

Te provoc sa scrii o intrebare la "cauze nobile"
Intrebarea este "Campania ProCersetori! Donati-mi si mie un iPhone 4S si 1.000.000 euro pentru o paine.Traiti-v-ar familiile!" poti scrie ca e provocare
P.S. Vreau link-ul

Întrebări recente