Apache
| Apache a întrebat:

Adevarat?
http://i.imgur.com/5InRY.png

17 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Vai de mine...tu stii cat imi ascund pachetul? Daca ma vad restul colegilor (baieti) care fumeaza (6/9) cu guma, sar pe mine, ma roaga frumos sa le dau macar o guma, ca o impart ei cumva...

| AudImagini a răspuns:

Curiozitatea, dar e ce nu ai pus varianta originală?

| Apache explică (pentru AudImagini):

Fiindca era in engleza.si am vrut si sa il editez putin

| Deny1333 a răspuns:

Nici n-apuc să-l deschid că nu-l mai am.

| blueangel99 a răspuns:

Hai, mă'? Nu zău!
Şi de ce zici dumneata că e fals? waiting
Apache are dreptate!
Tu... nu ai tongue

P.S: Ce-ai mă' cu majusculele?
Dacă roboţelul are hardul stricat -_-

*gol*

*________________________________________________________*

Te rugam sa verifici enuntul pe care l-ai scris si sa elimini majusculele care nu sunt necesare! Iti reamintim ca majuscula (litera mare), nu se foloseste decat pentru prima litera din propozitie, pentru numele proprii si acronime (de ex.: ONU, CFR, UEFA).

Enunturile scrise numai cu litere mari sunt deranjante, inestetice si mai putin lizibile, asa ca am aprecia daca ai folosi majuscula numai atunci cand este cazul!

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!

| AnneBre a răspuns:

La mine se întâmplă când îmi cumpăr pizza. -_-'

| ReallySomebody a răspuns:

Exact asa se intampla si la mine.

| Downfall a răspuns:

Da, adevărat... ăştia din clasă de la mine salivează deja numai când văd un pachet de gumă...de aia eu mi-l ascund tongue

| Nero a răspuns:

*Deschide un pachet de guma in clasa*
-Băă! ai zis ca iei doar una! Fwtu-ti dumniezai la tine...

| Frunziix3 a răspuns:

Mdea...cam asa se intampla.Mai ales cand o desfac pe coridor.laughing
Toti sar si zic:"Baaaa, aia are guma, hoo pe ea"laughing

| GhostStar a răspuns:

Eu o patesc cu tot ce-mi iau...si acid sa-mi iau si astia mil beau

| βėan a răspuns:

Se pare ca iar avem o fantoma care da nefolositor/stupid(JustinBieberConduceTriviaAmuzante va zic eu sigur)

| Wehrmacht a răspuns:

Da mah, la scoala avea unu' guma si intra altu in clasa: BAAAA, asta are guma!
Si toti au sarit ma pe el.

| XxXxAlessiaXxX a răspuns:

Chear e adevarat. Daca deschid un pached de gume in clasa risc sa raman fara el.

| BeastMaster a răspuns:

Foarte adevarat! Mi s-a intamplat si mie cu o cutie de bomboane...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu pot sa iti spun, eu sunt o persoana care ii ia pachetul din mina colegului care are gume, sa fiu eu jefuita nu mi s-a intimplat niciodata.

| csnexus a răspuns:

Stii ce sa faci ia un ardei iute da unul foarte iute si cumpara un pahet de gume unge fiecare guma cu ardei si dupa da cate o guma colegilor si nu o sa iti mai ceara asa am facut si eu si aa mers