Apache
| Apache a întrebat:

Adevarat?
http://i.imgur.com/Kj7OB.png

21 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Da, cu mici exceptii. Exemplu real:

Primeste clasa mea intr-o zi de miercuri[asta fiind acum o saptamana si ceva] o lucrare fulger la romana, fiind prima ora.Pac-pac.Mai nimeni n-a invatat nimic. Dupa lucrare, o colega, pe care o credeam mai nepasatoare de felul ei privind testele, cu capul pe umeri, incepe sa planga pentru ca cica lua 2 sau 3.Mda.

| Kazimir a răspuns:

Nu aş avea nimic de completat big grin

| DaVà a răspuns:

La mine e asa:
8 ani-priveste in gol
10 ani-se scarpina in c*r
12 ani- nu a dat testul`
16 ani-râgâie
18 ani-mai râgâie o data

| blueangel99 a răspuns:

Mare dreptate ai ಠ_ಠ

| Gandăr a răspuns (pentru blueangel99):

Yep, are ಠ_ಠ

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!

| Gandăr a răspuns:

Asta am văzut-o exact acum 10 secunde pe 9GAG.
Aaaand, yea. I think it's true D:

| anonim_4396 a răspuns (pentru Gandăr):

Mdah si eu am vazut-o pe 9gag.

| ImYourFuckingNightmare a răspuns:

16 ani : Care a mai picat mă *highfive*? rolling on the floor
În sfârșit am râs la o "întrebare"._.

| ReallySomebody a răspuns:

Poate ca da, sau poate ca nu.

| Downfall a răspuns:

Aproximativ...
Doar că la unii regula de la 18 ani e valabilă şi la 8, 10, 12,14 şi 16

| Karinakari99 a răspuns:

Foarte adevărat.Am 13 ani şi când iau notă mică îmi zic " mă omoară maicămea ".

| HaruhiFujioka a răspuns:

Yes. Very ture. For me...

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde, eu la 13 ani, am luat un sapte la romana, am crezut ca mor, si pina acasa nu m-am linisit, am avut ciuda pe diriginta o luna laughing, da e drept, cu cat cresti nu iti mai pasa de note, dar e si drept ca profesorii, unii, sunt mai zgirciti la note.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da in mare parte...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Completare:
A pica bacul: Super tare, am luat 2!;)). http://www.olix.ro/2007/11/10/super-tare-am-luat-2/

| lalalalallll a răspuns (pentru anonim_4396):

Pfoooai, am ras cu lacrimi!

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Da in mare parte. Si eu am picat acu la faculta la 1 examen si la altu nu m-a lasat sa intru da nu-mi pasa, se poate da din nou, daca nu reusesc, cu leutzi etc tongue

| LaNaibaa a răspuns:

In mare parte dap.winking