| anonim_4396 a întrebat:

Adevarat?
http://i.imgur.com/bOgTC.jpg

12 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Si ce ai postat tu acum nu e o chestie inutila? ......ma e ironic cum toti vreti vechiul t.a inapoi dar in afara de cretaker mufla kazimir si mh24 nu stiti alti useri...

Apache
| Apache a răspuns:

Nu frate...cand ei pun o intrebare le raspund ratatii site-ului, iar cei care au cat de cat materie cenusie in cap apasa butonul raporteaza si eventual le dau si un ignore!
Numai eu i-am raportat vreo 5 conturi lui ilovebieber acum ceva timp...
2 ) E o intrebare inutila...pentru ca repeti aceleasi lucruri stiute de toti, in speranta ca poate o sa se schimbe ceva
De fapt mi se pare putin infantila intrebarea...mai ales desenul
3 ) Cum am spus.e ironic cum vreti inapoi vechiul t/a cand nici macar nu l-ati prins
ex : daca si tepesul face parte din vechiul t/a atunci lasa.

Apache
| Apache a răspuns:

....cine se plange?
am postat eu un desen putin idiot cu acelasi mesaj pe care il stie tot site-ul si nu stiu eu?

| MâţulMov a răspuns:

Nu.

| ɔɐıɔ a răspuns:

Tepesu e din t/a nou, t/a-ul vechi s-a terminat prin septembrie 2011, atunci au aparut retarzii si au disparut userii vechi, aparând din nou scurte perioade de timp in 2012

| Ţăpeşu a răspuns (pentru ɔɐıɔ):

Mă scuzi că m-a durut fix în cur că există site-uri de genul ăsta.

| ɔɐıɔ a răspuns (pentru Ţăpeşu):

Nu a fost o insulta...cred,

| Ţăpeşu a răspuns (pentru ɔɐıɔ):

Stai, stai, stai... Dacă s-a terminat T/A vechi prin septembrie 2011... Eu sunt de prin august 2011.

| AikkoxD a răspuns:

Foarte.
Şi ce propui?

| AikkoxD a răspuns:

ăhă.

| LittleSue a răspuns:

Hai sa'i castram pe toti.

| Cristianne a răspuns:

Așa,și oligofrenii o să vadă asta, o să-și dea seama că e mișto să facă troll și o să continue. Good job.