| chiftelutacrocanta a întrebat:

Ai cazut in cap vreodata?

18 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Felissa13Eden a răspuns:

Intotdeauna am banuit ca da, altfel, care ar fi explicatia pentru cum am ajuns?

Răspuns utilizator avertizat
| August99 a răspuns:

Se pune daca am dat cu capu de copac cand am cazut?

| Mayhem666 a răspuns:

Da, am cazut in cap o data in timp ce dormeam. Nu stiu cum m-am rasucit in timp ce dormeam si am cazut in cap, si nu mai puteam sa ma misc, am avut noroc, ca mama inca nu dormea si am strigat-o si a venit si m-a ajutat sa ma ridic.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De multe ori

| Claudiu1905 a răspuns:

Rau, si spre surprinderea mea am supravetuit. E uimitor cat de repede se impaca omul cu ideea ca e mort. Ca in Counter Strike. Pentru ca tot asa mi-am tras o data dulapul peste mine si s-a facut intuneric, si am fost foarte surprins sa-mi dau seama ca intrasem de fapt intr-un raft

| J0B0MAT a răspuns:

Da

| Mieeez666 a răspuns:

Da

| DenisaNicoletaG a răspuns:

Nu stiu, poate cand eram mica, nu imi amintesc.winking

| justanotheruser99 a răspuns:

Nu, dar mi-am spart capul de 3 ori laughing

| Bia098 a răspuns:

Poate tu când erai bebeluş