| denysu a întrebat:

Va rog mult cititi... http://www.times.ro/......ntru-elevi

8 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Si eu te rog mult sa ma lasi cu minciuni.

| lola a răspuns:

straight facenu inteleg...de ce i-ar interesa pe profesori sau naiba stie pe cine daca fetele de 12-15 ani sunt virgine sau nu?
Daca mamele lor nu le pot tine in frau cred ca ar rezolva ceva cu chestia asta? Ok si afla ca nu mai esti virgina, si ce?straight face

| CrucifiedCountess a răspuns:

I ce.va e frica ca va ia de cocoshel sau pasarici?hee hee

regis
| regis a răspuns:

Times.ro nu este un site de stiri. Este o simpla gluma.

| alessyca a răspuns:

Tampenii... ei n-au bani sa ne renoveze scolile da' au bani de teste...

| Ra a răspuns:

se verifica numarul neuronilor inca trezi...winking atunci sa vezi disperare... asaaa oh go on laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te speria, e bashcalie, nu se vor face niciun fel de asemenea teste. nu stiu cum unii puneti botu' asa usor...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Neah, minciuni, ce isi bat ei capul cu asa ceva?