| Anna_1499 a întrebat:

Ce parere aveti?:| eu una sunt ingrozita :| http://www.times.ro/......ntru-elevi

11 răspunsuri:
| Dan a răspuns:

Nu vad sa fie rau in asta, dar sa nu se exagereze.

| gabitza05 a răspuns:

Doamne fereste!
Nu ajungea detectorul de minciuni?!
Se aplica din anul scolar 2009-2010 adica de anul asta...

| ellene a răspuns:

rolling on the floor nu va speriati bai... e doar o gluma proasta...si chiar de ar incerca sa o puna in aplicare eu nu cred ca parintii o sa fie de acord...auzi pana la 19 ani sa te controleze laughing prea tare...

| pepenerosu a răspuns:

A mai pus cineva intrebarea asta... da. e naspa! exmatriculare? scoli de corectie? exagereaza! straight face. mai ales ca de la 18 ani poti face ce vrei.

| annda a răspuns:

Da face scoli de maicute si calugari? happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In sfarsit... nu pana la 19 ani fetelor, dar macar pana la 16 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E la categoria aproape adevarat oricum nu scrie nimic daca refuzi testul ce o sa-ti faca sau poti si lipsi dar oricum e o duma. daca te uiti pe net e o pagina intreaga puse acum mai nou si oricum nare bucurestiu atatea detetectoare de minciuni si nau atatia bani pentru asta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nus de acord cu asa cevarolling on the floor. ce elev de la 14-15 ani mai gasesti virgin/virgina. lol. suntem in sec.21.mileniu 3. sorolling on the floor oriqm nu cared k parintii vor fi de acord indiferent de varstastraight facestraight face.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Voi va dati seama ca daca e pe bune faza juma' din elevi o sa fie dati afara?
si o sa facem revolta "Revolta Defloratilor" ne facem si blog, forum site "miscarea anti-virgina"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Calmati'va! NU are cum sa fie adevarat...nu au voie... putem sa facem greva putem sa facem absolut orice pentru ca nu au voie...so...laughing nu au ce sa ne faca.plus ca toata nebunia asta costa ceva si nu au ei atatia bani.nu au nici macar sa plateasca profii cum trebuie...nu ii intereseaza de noi.laughing e decizia noastra in fond...stati chill ca nu se intampla nimiclaughing plus ca daca ar fi asalaughing nu exista atatea scoli de corectie pentru cati elevi ar fi...deci chill ca nu se intampla neekwinking have a nice day onwinking and take carelaughing folositi gummy.

| deea91 a răspuns:

Aoleooo...calmati-va...e o mare teapa...nici nu au voie sa faca treaba asta... e decizia fiecaruia daca atunci cand isi incepe viata sexuala spune sau nu... e confidential... straight face