| RoxAnana a întrebat:

Un amic ma place si ar vrea sa fie cu mine.ne cunoastem de o saptamana dar eu simt doar nevoia sa-l sarut nu sa fiu si cu el impreuna ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Marcela a răspuns:

Fa ceea ce simti Saruta-l! tongue
iesi cu el...stai mai mai mult cu el poate cu timpul ve vrea ceva mai mult sau...ma putin de cat acum!hee hee
nici o data nu se stie! happy

4 răspunsuri:
| dorotich a răspuns:

Pai... e putin ciudat daca doar vrei sa'l saruti nu sa si fii cu el.straight face Incearca sa il cunosti mai bine, stai de vorba cu el si poate incepi sa il vezi cu alti ochi si incepe sa iti si placa de el (sa vrei sa fii cu el). Dar daca totusi nu vrei, ar fi bine sa ii spui, nu sa il lasi cu ochii in soare...

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te va intreba daca vrei sa fii cu el tu ii zici ca da si apoi va veni si sarutarea dorita de tine. apoi ii dai papucii.

| danieladosh a răspuns:

Ar trebui sa faci cei ce crezi tu de cuviinta ca e bine, daca te vei saruta cu el deja va incepe intre voi ceva mai mult, dar daca tu tot zici ca nu vrei sa fii cu el nu ar trebui sa faci nici un pas