| Dl.Inginer a întrebat:

Am o dilema.Anna si Eileen, sunteti gemene? Sunteti surori macar? Semanati bine! Cu ce v-ar putea cuceri un baiat? Ce ar trebuie sa faca? Concret.big grin

Răspuns Câştigător
Anna
| Anna a răspuns:

laughing! Nu suntem surori, nu suntem nici gemene, foarte interesant ca ai sesizat ca semanam.In viata reala, lumea e convinsa ca suntem surori, de multe ori chiar gemenelaughing. Cum m-ar putea cuceri un baiat? E un proces greu, si lung.big grin N-as recomanda nimanui sa se aventureze!

16 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Are dreptate Robert chiar semanati.happySi sunteti frumoase amandoua.happyRobert daca vrei sa le agati dati silinta.big grin

eileen
| eileen a răspuns:

hee hee Da, asa este, lumea crede ca suntem cel putin surori, dar noi suntem doar prietene, culmea e ca ne stim de mici dar niciodata nu am stiut ca semanamhee hee
Baiatul pentru mine ar trebui sa fie calm, plin de umor dar sa stie sa fie serios, responsabil cand este cazul si sa ma iubeasca cu orice fita in caphee hee cam asa cum este prietenul meutongue

pupimik
| pupimik a răspuns:

Ti s-a pus pata pe fete? laughing
sunt frumoasebatting eyelashes

| anonim a răspuns:

Anna, eileen, spuneti-i lui robert ca v-ati indragostit de el, sa-i priasca si lui anglia.cred ca a facut poteca la baie de cand se tot uita la voi.laughing rolling on the floor

| anonim a răspuns:

@anna-nu ma ispiti!laughing

| borsec a răspuns:

Pai si de ce nu te bagi sa le cuceresti pe amandoua mai sunt si prietene pe deasupra...si sti ca prietenele impart intre ele orice.

| moonY a răspuns:

Daca tot ai facut publica dilema ta, incerc eu sa te ajut.ca doar de'asta suntem aici, ca o familie.
stii tu. fetelor le place cand un baiat nu insista pana cade in penibil.si le mai place misterul.acum iti spun eu, concret:du'te tu la polu' nord si prefa'te ca ai disparut.iti garantez ca isi vor parasi iubitii pentru a pleca in cautarea ta!
si daca gresesc, nu'i nimic, te poti intoarce si iti poti alege alte fete de aici, asa.ca acum.cate 2 de'o data.ca doar suntem aici sa ne cuplam.

Janina
| Janina a răspuns:

Si eu credeam ca sunteti surori tongue

| Parintele a răspuns:

Robert...sigur am mai multe sanse decat tinehee hee

| dulshe a răspuns:

Cred ca sunt cele mai simpatice fete de pe TPU, aaaaa si sa nu uitam de mumoasa

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Sunt dragute aman2 :X
:*

| AllenTJ a răspuns:

Robert, Anna e a mea deci te rog frumos, te reprofilezi spre Eileen rolling on the floor

| AllenTJ a răspuns:

Anna pai cred ca pot sa incerc, si asa incercarea moarte nu are rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie-mi plac ca sunt simpatice happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda... apropo de intrebari ''destepte''...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stupid question. Tu ai reusit sa cuceresti pe cineva cu o astfel de intrebare?