Apache
| Apache a întrebat:

Am o dilema ...de ce la fiecare intrebare de pe t/a trebuie sa se gaseasca macar 2-3 care sa posteze chestia asta la sfarsit :
Te rugam sa mai arunci o privire asupra textului pe care l-ai scris adineauri.
Robotelul care tocmai l-a citit nu l-a putut posta, fiindca punctele de suspensie pe care le folosesti din belsug i-au cauzat o migrena.
Serios vorbind, te invitam sa mai reduci din "..." si "...", fiindca sunt destul de deranjante pentru cei care iti vor citi postarea.
In plus, abuzul de puncte de suspensie dilueaza mesajul si denatureaza intelesul. Robotelul iti multumeste in avans!

...Chiar nu realizati ca e enervant ...nu amuzant?!?
*de ce imi bat capul nu stiu...*

12 răspunsuri:
| Summer5505 a răspuns:

Pai mie imi aparea asta inainte sa postez ceva... un raspuns
si ca sa il postez trebuia sa mai sterg din "..."

| Kazimir a răspuns:

Întocmai pentru că e enervant o postează. Eu scriu decat echipa TPU și ceilalti etc iți mulțumesc. Mi-e lene să mai adaug altceva inteligent sau amuzant...

| Bya132 a răspuns:

Atât îi duce capu.

| Holocaust a răspuns:

Eu una, n-am folosit niciodată asta pentru că nu i-am văzut rostul.
Legat de restul, nu-i înțeleg.

| DaVà a răspuns:

Intreaba-i.Poate li se pare ceva interesant.

| FlavDinNou a răspuns:

Regula intai robotelu intodeauna are dreptate si admini.

| XxBalonasheeXx a răspuns (pentru DaVà):

Idem

| Bogdanux a răspuns:

Nu stiu, dar m-am saturat si eu sa tot vad.

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

Pai cred ca ei considera ca sunt amuzanti, sau chiar nu stiu ce sa scrie pe moment

| AnneBre a răspuns:

Chiar...de ce îţi baţi capul?

| 3rdWW a răspuns:

Nu știu.

Te rugam sa mai arunci o privire asupra textului pe care l-ai scris adineauri.

Robotelul care tocmai l-a citit nu l-a putut posta, fiindca punctele de suspensie pe care le folosesti din belsug i-au cauzat o migrena.

Serios vorbind, te invitam sa mai reduci din "..." si "...", fiindca sunt destul de deranjante pentru cei care iti vor citi postarea.

In plus, abuzul de puncte de suspensie dilueaza mesajul si denatureaza intelesul. Robotelul iti multumeste in avans!

| Duucu a răspuns:

,.ma rog.,.si mie imi mai.,. scrie.,.de obicei.,.