| xXsweetgirl99Xx a întrebat:

Am o idee.
Deci... Trebuie sa spuneți un lucru care vă place și unul care vă enervează/pe care nu îl suportați la persoana de deasupra voastră.
Bun, începeți cu mine happy

17 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îmi place ca esti o scumpa, mă enervează faptul ca ai mâncat cioco fără mine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Îmi place că de când a venit Daisuki categoria asta a devenit mult mai activă, a reușit să atragă atenția multora și îmi place că își pierde atâta timp pe aici.
2.Îmi displace că-l urăște pe Hitler și că se tot bagă în seamă cu toți proștii. Totuși și eu în perioada mea de glorie la T/A mă comportam frumos cu toți retarzii.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Care prosti?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Chiar nu vreau să jignesc pe nimeni. laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Zau...tocmai tu. laughing

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Serios? De ce mă faci prost? laughing

| ksuper31 a răspuns (pentru LoveSleep):

Well, ştie să scrie coret ( ͡° ͜ʖ ͡°)... n-aş chiar spune că îmi place asta, doar că nu-mi displace...
Iar ce nu-mi place la el: avatarul şi nickname-ul mult prea gay. Imo...

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ii ranesti sentimentele lui Tudi. Cum sa faci asta... rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru LoveSleep):

Nu pot să fac pe nimeni prost, nu am puteri magice! tongue

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dddaaar, nu i-am făcut nimic.
Cel puțin nu încă...

| xXsweetgirl99Xx explică (pentru anonim_4396):

Are el așa ceva?

| anonim_4396 a răspuns (pentru xXsweetgirl99Xx):

Poate...hai sa-l disecam sa vedem. laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

E nu...lasa ca stiu eu. laughing

| TiberiuFasole a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce-mi place la ksuper:
Da... sa-mi placa? Stai sa ma gandesc thinking
Da... Nimic

Ce-mi displace: Daca nu-mi place nimic e logic de la sine ce-mi displace.( Mate power!).

| anonim_4396 a răspuns (pentru TiberiuFasole):

Si cum de m-ai găsit tocmai pe mine sa-mi spui asta? thinking
laughing

| TiberiuFasole a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu tie, am scris din greseala tie big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru TiberiuFasole):

Ahaa... laughing