| marinela92 a întrebat:

Hello TPU a avut cineva povesti de iubire in care nu suportati o persoana si o urati din tot sufletu in timp ce ea facea acelasi lucru iar apoi a inceput sa se lege o poveste de dragoste fundita(spuneti-mi povestea voastra )

3 răspunsuri:
| LostInBubble a răspuns:

Eu am patit asa. Imi era atat de indiferent baiatul incat am inceput sa-l iubesc (cand am plecat din tara si m-am trezit fara cel mai bun prieten). Si invers. Si asta este.

P.S: te rog nu mai deschide asemenea topicuri. happy

| diana1888 a răspuns:

Ei bine nu am o poveste dar iti pot da un film cred ca il stii Harriet spioana

| Zoey3 a răspuns:

DAlaughing deci chiar in momentul asta sunt cu un tip cu care ma cunosc de cand eram mica si nu ne suportam deloclaughing si ne injuram tot timpu si acum ne iubimblushing si mereu ne aducem aminte de vremurile alea si rademlaughing