| DrugFree a întrebat:

Am vazut ca pe TPU a aparut un fel de test despre TPU. Va place? L-ati completat?

10 răspunsuri:
| Bya132 a răspuns:

L-am completat si le-am zis sa stearga reclamelelaughing

| SoP222 a răspuns:

Da

| AdyEmSustineCampaniaMosCraciunExista a răspuns:

7-8 intrebari dupa aia l-am inchis ca ma plictiseam si oricum ori cu parerea mea ori fara parerea mea

| monikaaaaaaaaa a răspuns:

Da l'am facut!hee hee

| kpr a răspuns:

@Bya132 daca ar sterge reclamele n-ar mai avea bani pentru site...adica cere ceva bani sa tii un site cu host ".ro"

Apache
| Apache a răspuns:

La o anumita sectiune, cerea varsta!
cred ca 80% din site au pus sub 15 ani! sad!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bya132 Și eu le-am spus să șteargă reclamele!

Răspuns utilizator avertizat
NOname
| NOname a răspuns:

L-am completat.
Acest sondaj e spre bine nostru, asa ca n-are cum sa nu-mi placa. Ma bucur, ca se face ceva pentru imbunatatirea site-ului.

| VeVeriţaa a răspuns:

Nu l-am completat, am avut şi altceva mai bun de făcut.