| CllaraCllary a întrebat:

♥♥♥Am vazut chestionarul, sincer, la ce folos?♥♥♥A aparut dintr-o data si ne plictiseste degetelehappy voi ce parere aveti despre chestionar? astept...
P. S. succes la completathappy

8 răspunsuri:
| hideaway a răspuns:

Nu-mi place, și, din această cauză dau "Back", pentru că îmi obosesc degetele degeaba. Și așa, tot n-o să se schimbe nimic cu un chestionar.

| misterioaѕa a răspuns:

Bună
După părerea mea, chestionarul este nefolositor.
Şi da, chiar că ne plictiseşte degetele!
Degeaba îmi urezi succes fiindcă eu am completat doar o dată la început şi de atunci nu mai pierd timpul cu aşa ceva.

| misterioaѕa a răspuns:

Http://www.tpu.ro/......adreseaza/
Răspunsul Alexandrei este destul de folositor.

| CllaraCllary explică (pentru misterioaѕa):

Urasc ca sunt senior

| misterioaѕa a răspuns (pentru CllaraCllary):

Nu spune asta.
Când eşti senior eşti avantajat din mai multe puncte de vedere.

| aliceinchains a răspuns:

Nu ești obligată să-l completezi, dai pe altceva când îți apare și gata.

| Ana94 a răspuns:

Cam aiurea treaba cu acest chestionar, de aceea nici nu răspund că e obositor să stau să răspund după fiecare răspuns pe care îl postez. Nu eşti obligată să răspunzi la el, decât dacă vrei.

| asdfghjklqwertyuiopzxcvbnm a răspuns:

Este enervant si chiar inutil.