| Brasileiro a întrebat:

Am visat că dormeam, ce poate să însemne?:-s

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna incapacitate de a te relaxa, stres, lipsa de timp, nevoia de a actiona imediat, graba.
Nu cred ca e bine sa crezi in vise, foarte rar se intampla sa fie adevarat ce ai visat.

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Intră pe www.elystar.ro și vezi semnificația visului.
Pa, pa.

| Adredemesconf a răspuns:

laughing Hai ca asta e buna!laughing
Înseamnă ca trebuie sa visezi înainte sa te culci... e mai ușor decât parewinking.

O zi frumoasă!

| Adredemesconf a răspuns:

Scuze daca raspunsul a fost nefolositor, am crezut ca glumim, din moment ce intrebarea e la trivia/amuzantebig grin.

| Derye a răspuns:

Asta inseamna ca nu mai trebuie sa bei asa mult inainte se somn.

| irina20 a răspuns:

Inseamna ca erai obosit.

| Laminin a răspuns:

Hei!
Oo da, eu asta visez aproape in fiecare noapte laughing...ca dorm.laughing
Eu vin foarte obosita de la antrenamente, ar insemna lipsa de odihna. Incearca sa te odihnesti mai mult happy
Gbu :]

| OOodesOOo a răspuns:

Ca iti moare cineva in familie...eu asa stiu

fundita?:*:*:*