| mihaitza87 a întrebat:

L-am visat pe prietenul verisoare-i mele ce poate sa insemne asta?

Răspuns Câştigător
| ady900ady_9128 a răspuns:

Inseamna ca il placi.

2 răspunsuri:
| Alleee18 a răspuns:

Ca te'ai gandit la el in cursul zilei, sau ca ai auzit ceva despre el.De obicei visele sunt proiectii ale vietii reale.Deci stai calma...atata timp cat nu il placi este totul ok.
Multa bafta :*

| mihaitza87 explică:

Ieri ei doi s-au despartit, si eu i-am spus ca mie imi place de el
l-am intrebat daca o sa se impace cu ea si nu vrea.M-i-a propus intilnire dar nu stiu ce sa-i raspund, nu stiu daca procedez corect?