| agent003 a întrebat:

Am visat ca arunc cu ace prin casa, ce poate sa insemne asta?

5 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

E doar un vis.Visele nu au semnificatie.happySunt doar activitati normale ale creierului uman in timpul somnului..omul viseaza de foarte multe ori intr-o noaptea dar majoritatea viselor nu le mai tinem minte.happy E un mister de ce apar visele dar e 100% sigur ca nu au o semnificatie.happyFaza e ca,creierul tau(scuze de cacofonie) si creierul nostru proceseaza date,le prelucreaza,le ''aranjeaza'', deci e foarte posibil sa te gandesti la ceva ziua si sa visezi noaptea, sau nu neaparat in acea zi si in trecut.happy Dorintele, emotiile, sentimentele si gandurile tale influenteaza visele.happy

| AliGab a răspuns:

Inseamna ca ai visat ca arunci cu ace prin casa laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt vise, nu inseamna nimic

| lovecats123 a răspuns:

Acul simbolizeaza exact impunsaturile minore pe care le putem avea zilnic de la cei din preajma noastra, lucrurile marunte care nu ne convin in viata de zi cu zi si care pot sa duca la certuri de proportii.