| LaughingKarima a întrebat:

*arunca prajiturele la toata lumea*

Ce faceti ingerasiilor?

35 răspunsuri:
| LaughingKarima explică:

Haters gonna hate honey.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil ca-s stricate laughing.

Stam. Tu ce faci?

| LaughingKarima explică (pentru anonim_4396):

Nu sunt stricate tanti, sunt tocmai scoase din cuptor! Stricate nu sunt, otravite totusi nu pot sa garantez ca nu sunt.

Mananc inghetata.

| anonim_4396 a răspuns (pentru LaughingKarima):

Sa zicem ca azi sunt la regim, nu mananc prajituribatting eyelashes.

Cu ce e?

| LaughingKarima explică (pentru anonim_4396):

Bine atunci crying
Honey lavender de la Carmela(nu stiu daca si voi aveti in Romania) :3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ingerasul de mine papa droguri. smug iar mă caută politia. Asta da viata. :]]]

| LaughingKarima explică (pentru anonim_4396):

Pofta buna ingerasule laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru LaughingKarima):

Țel mai male si scump indzelasi. angelbatting eyelashes

| LaughingKarima explică (pentru anonim_4396):

Ododo love struck love struck love struck kiss kiss

| anonim_4396 a răspuns (pentru LaughingKarima):

Auzi, ai o pivnita goala? Trebuie sa pun niste cada...aaa, chestii in pungi negre. straight face pe undeva.

| LaughingKarima explică (pentru anonim_4396):

Pai in pivnita nu cred ca mai am loc dar piscina de afara nu e folosita, poti sa iti pui acolo chestiile iar dupa acoperim piscina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asculti manele?
Ce au piercingurile? thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

" in buric si in c@r" - Corect, acolo arata urat, dar iti poti pune si in limba, si in sprancene eetc. laughing.

"Femeile sunt gingase, nu pline de fiare ca un motociclist." - Parca mai bine arata cu fiare decat cu mult machiaj pe fata thinking

| LaughingKarima explică (pentru anonim_4396):

De fapt, oriunde arata bine pentru cel care isi pune, pana la urma noi ne punem astea pentru noi, nu pentru alti plus ca pe noi ne doare. Nu ai vazut ce de piercing-uri are Noely? Are si hip piercing, are si neck piercing, si in nas si in limba, de nu s-au luat altii de ea pentru acele pircing-uri dar ea nu ar nicio treaba.

| anonim_4396 a răspuns (pentru LaughingKarima):

"pana la urma noi ne punem astea pentru noi" - Exact.
Eu nu detest piercingurile.
Si Nixon are love struck.

| NoelyTheKiller a răspuns (pentru LaughingKarima):

Exact!
Ce te iei de piercing-urile mele? laughing I don't have my hip piercings anymore, I mean, the holes are still there but I have to buy a new dermal for both sides.

| LaughingKarima explică (pentru anonim_4396):

Ma bucur ca nu ai probleme cu ele. Niciodata nu mi-au placut oamenii care se iau de piercing-urile sau tatuajele altora, gen 'what's their problem?'.
Oh Nixon love struck love struck

| LaughingKarima explică (pentru NoelyTheKiller):

Thanks!
Why is that? You lost the old ones didn't you? Silly.

| NoelyTheKiller a răspuns (pentru LaughingKarima):

No! I didn't! And don't call me that! They just look way too old, like they have been there for ages, and it have been just a few months since I have them. I wonder how much it will cost tho.

| LaughingKarima explică (pentru NoelyTheKiller):

Really? It sucks.
Come on, the rich spoiled brat is worrying about the cost? laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru LaughingKarima):

Neeaaa.
Ma gandeam si eu de unul si niste cercei peste ceva ani, dar pot trai si fara laughing.
Cativa oameni s-au luat de Nixon sad. Cica arata ca un cap de mop.

| NoelyTheKiller a răspuns (pentru LaughingKarima):

Look who's talking! laughing you are just the same! laughing

| LaughingKarima explică (pentru anonim_4396):

laughing
Oww, oameni rai sad

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma bag si eu whistling

Fiecare face ce vrea.

Mie unul nu-mi plac piercing-urile (nici sa am si nici la altii)

Insa, cum am mai zis: fiecare face ce vrea :]

| anonim_4396 a răspuns (pentru LePotato):

big grin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Editasem pe urma laughing.

De ce nu-mi apar notificari de la tine? thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atunci problema e la tine... Fato laughing)).

| DeathIncarnate a răspuns:

"Ingeras"...noh,cant la harpa.

| L1feDRAIN a răspuns:

Mananc prajiturile aruncate de tine, cele de pe jos le strivesc cu aripile mele gigantice de ingeras :3

| iSwag a răspuns:

Cred ca pisica mea e gay.

| PsihopatX3 a răspuns:

Vomit prăjiturelele tale.

| LaughingKarima explică (pentru PsihopatX3):

Cineva e cam morocanos se pare.