| maria14142 a întrebat:

Ce ati fi dispusi sa faceti pentru a salva lumea?

14 răspunsuri:
| sappy a răspuns:

Ce-ar face si ea pentru a ma salva pe mine!

| Elvina a răspuns:

Nu prea avem ce face, ce sa facem?

| RAY a răspuns:

Sex

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic. daca "ea" nu incearca sa se salveze singura, adica nu ii pasa, mie de ce mi-ar pasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la ce s-o salvam? Mi se pare ca lipseste ceva.

| a3e6u9 a răspuns (pentru anonim_4396):

Bănuiesc că ar trebui să o salvăm de la autodistrugere. happy

Nici nu știu dacă lumea merită salvată. Oricum, după cum a zis careva: unii din voi poate veți muri, dar e un sacrificiu pe care sunt dispus să-l fac. happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru a3e6u9):

Ah, atunci o sa stau cu mainile in san. ^_^

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic. Chiar ma doare-n cot de lume.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am deja cateva idei.Dar nu m-am intins pana la intreaga lume ci doar pana la Romania.E bine sa-ncepi cu lucrurile mici.

| Morrígu a răspuns:

Oamenii sunt imbecili. Aș vrea să pot salva natura, dar și această cauză este pierdută.

| maria14142 explică (pentru Morrígu):

Toti profesorii,spum la scoala ca noi trebuie sa facem unele lucruri, chiar daca alte persoane nu le fac, prin lucruri mici se poate ajunge la lucruri mari.Dar toti spunem ca:"Nimeni altcineva nu face, de ce sa fac eu?".Nu e bine sa gandim asa, chiar daca toti o facem!

| Morrígu a răspuns (pentru maria14142):

Dar eu nu am spus ca nu fac.
Tin foarte mult la natura, si m-as simti un **** de om daca as trata totul cu indiferenta; pentru ca, oameni frumosi, din prea multa indiferenta s-a ajuns la un mediu jegos.

| RaduDavid a răspuns:

Orice este posibil.