| DenisaMetal a întrebat:

Ce faceti cand lumea va ignora?

Răspuns Câştigător
| Anonima264 a răspuns:

Pai daca imi este o persoana draga o intreb de ce ma ignora sau daca nu imi raspunde ma interesez.
Dar daca imi este decat o cunostinta o ignor si eu!

19 răspunsuri:
| DenisaMetal explică:

Nu ma cobor la mintea ta de obsedat sexual.

| 4b a răspuns:

Sufar pe silentiossad

| WR104 a răspuns:

O ignor si eu.

| Seby90 a răspuns:

Depinde cine e persoana care ma ignora si ce reprezinta pentru mine, ne-ai putea da mai multe detalii? As putea da un "sfat" macar daca as stii mai mult.

| DenisaMetal explică (pentru Seby90):

Colege de antrenament.

| Seby90 a răspuns (pentru DenisaMetal):

Da pai, sunt colege nici macar prietene. Lasa-le in legea lor, nu stiu multe, atunci cand vor avea nevoie de cineva or sa realizeze ca au fost nesimtite.
Plus, incearca sa fi mai nepasatoare, sau cel putin sa pari asa, for example i dont give a damn!
Succes >big grin

| Wøodenpints a răspuns:

Mă bucur de linişte.

Răspuns utilizator avertizat
| Gabitzu246 a răspuns:

Ii iau la bataie si dupa ii intreb:dragilor. dar de ce ma ignorati?big grin

| DumiY a răspuns:

Daca ma ignora lumea..simplu o ignor si eu...

| DonyHD a răspuns:

Am o curiozitate esti fata sau baiat? laughing

| Chio9 a răspuns:

Incearca sa captezi atentia cel putin uneia dintre ele, cu un subiect care crezi tu ca i-ar place ei.
in caz ca nu functioneaza, alege alta.
Dupa ce i-ai captat atentia si discuti cu ea, una din celalalt grup se va plictisi acolo si va veni la voi sa asculte ce discutati voi si se vor muta toate in grupul format de tine.
Iar apoi schimba subiectul si lasale pe ele sa discute(asta in caz ca tie nu-ti place sa vorbesti prea mult), iar mai apoi mai intervi si tu cu cate ceva. happy

Asta ii sfatul meu.

Ce as face eu: Le-as da la m**e.
Nu m-ar interesa, asa vor mai proceda sigru cu cineva din grup, care la urma lui va veni la tine vazandut-e singur/a.

| B3happy a răspuns:

O ignor si eu happy

| allynNa20 a răspuns:

Ii dau dra.....cu. Am ce e mai important: FAMILIA.tongue

| Deanme a răspuns:

Caut alta lume pentru care semnific ceva.

| Undercover10 a răspuns:

Renunt la ''lume'' si vorbesc doar cu acele persoane care nu ma ignorahappy

| darius5649 a răspuns:

Sant de acord cu B3happy daca lumea te ingora o ignori si tu.

| YukiAkemi a răspuns:

Prefate ca te simti bine singur. Ei vor veni la tine sa se simta bine alaturi de tine. Daca nu merge eu am doar 10 ani deci nu stiu multe!

| Coolgirlexy a răspuns:

Fac ceva nebunesc happy!