| Lαααα a întrebat:

Ati incercat sa o chemati pe Bloody >>Mary?laughing::
Ce s-a >intamplat?laughing:

Răspuns Câştigător
| paramore a răspuns:

Ma chinuiam sa o chem, eram toata concentratathinking
cand ma intreaba oglindacall mee ai fata, vorbesti singura?laughing

25 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Am chemat-o, a venit si s-a ascuns sub blana mealaughing

| AndutzaAndu a răspuns:

S-a întâmplat un mare nimic că nu am chemat-o tongue.

| Roby67 a răspuns:

Am strigat-o odata intr-un bar si a venit asta:
http://www.developmentinmotion.com.au/......age_27.jpg

lolita
| lolita a răspuns:

Am chemat-o dar nu a venit, cred ca era la o conferinta de sperieturi. rolling on the floor

| Диана a răspuns:

Am incercat anul trecut de ziua mea... oh go on A venit pe dracu. laughing
Dar trebuie' sa recunosc ca m-am speriat pentru ca, imediat dupa ce am spus asta, a intrat pisica mea in baie. rolling on the floor
Am urlat de am speriat toti vecinii. rolling on the floor

| Alexandru a răspuns:

Nu a fost nevoie. M-a chemat ea pe mine...

| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> a răspuns:

Ma...eu am incercat dar nu a venit:-s

cred ca nu am talentoh go on

| LaMLaMlaMa a răspuns:

Nici nu exista chestia asta cu Tampita Mary.

| Casiana a răspuns:

Mda...laughing Cred ca de asta nu dormeam bine...

La noapte o sa o chemlaughing... Sa imi tineti pumnii!laughing

| LoLo_9163 a răspuns:

Yo am incercat de toate, langa foc mi-a spus sa-i pun niste gratar...cai e foame saraca, langa oglinda se pieptana, langa prosop se spala...hai ca a dat intelingenta in mine.Bye ca ma striga Bloody Mary PE MINE sa ii dau sapunu.rolling on the floor

| Rukhsandra a răspuns:

Neahh... nu am preocupari d'asteahee hee

| madalina00 a răspuns:

Eu incerc in seara asta la 12 si va anunt daca nu cumva ma ia cu ea in oglinda lol happy

| Lαααα explică:

@Mia.nu nu sunt din Valcea.laughinglaughing)da sunt nebunalaughing
@georginika.am incercatlaughing si a aparut un cocktaillaughing
@Roby67. loollllaughing
@Julian1stb.=]]]=]]]

Hai. mah ca sunteti haiosi.happyVa dau cateva voturi=]]]

Da fundita mea. e legata=]]

| Lαααα explică:

@matadoru.Lregenda spune ca daca la miezul noptii stai in baie ccu sase luminari si te uiti in oglinda in timpi ce te invarti de trei ori si spui Bloody Mary de atatea ori de cate ori te invarti, vei sta patru zile in coma si in a cincea vei muri.

AM luat de pe net. da si tu search pe googlelaughing

| soricica a răspuns:

laughing Intr-o noapte pe la 12 mai exact, aud niste voci din baie, cand ma duc ghici pe cine am gasit...pe sora mea striga de zor in fata oglinzii "Bloody Mary"...nu se intampla nimic, ca ea se chinuie de cateva saptamani laughinglaughing
Are 8 ani si uite la ce o duce capulaughinglaughing
Bye:*

| georginika a răspuns:

Incearca tu si spune`ne si noua laughing)

| oareux a răspuns:

Am incercat eu.Eram conncentrata in fata oglinzi cu lumanari alea alea.si dintr`o data...laughing nu s`a intamplat nimic. Se auzeau greieri in fundal (era geamu` deschis) m-am enervat si m-am pus in pat si m-am culcat.Boring! rolling on the floor

| Aѕнℓєу♥ a răspuns:

Nu ca ii e frica de mine! Nu s-a intamplat nimica! Vezi ce curajoasa sunt.tongue

| matadoru a răspuns:

Cine-i Bloody si care-i treaba cu ea?

| Mia a răspuns:

Sa inteleg ca esti din Valcea... big grin

| Mia a răspuns:

In Valcea e un club care se numeste Bloody Mary. Daca nu vine ea la tine, du-te tu la ea... happy

| AyaStormhold a răspuns:

Nu si nu am de gand pentru ca nu stiam de asta pana am citit intrebare rolling on the floor

| biencutza96 a răspuns:

Nu si nici no s-o fac!

| Julian1stb a răspuns:

Nu, ca nu vine, ii e frica de mine laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am chemat-o şi pe ea şi pe Candy man.

S-a întâmplat că mi s-a făcut somn şi m-am dus să mă culc.

I'm ALIVE!