| Mara_4803 a întrebat:

Chiar ati incercat sa o chemati pe bloody mary?

imi mai spuneti cateva legende

Răspuns Câştigător
| Lol_1641 a răspuns:

Sincer eu nu am incercat, nu ma pasioneaza astea, uite intra aici poate iti plac povestile: http://www.spectrulrealitatii.ro/povesti.php *faci cinste cu o fundita daca iti plac?*

7 răspunsuri:
| suddent a răspuns:

laughing nu pot sa cred ca ti se pare reala tampenia aia, uite ca sa te linistesc la urmatoarea petrecere la care merg o sa o,, chem''winking

| dutzaaa12 a răspuns:

Legende? hmmmmm.casa nu te speri o sa iti povestesc eu. daca intri pe un link risti sa vezi poze..........neplacute.se zice ca bloody avea un copil si era ucis, ca a fost lovita de o masina sau s-a spanzurat.ca sa o chemi te duci in fata oglinzii ii rostesti numele de 3 ori sau te invarti si ii rostesti numele de 13 ori(numarul ghimnioist.)ori pur si simplu o jignestibig grin

| dutzaaa12 a răspuns:

Funda?big grin

| Claudiiiaa a răspuns:

Eu am chemat-o.si. chiar a aparut, eram in baie.in fata oglinzii..si a aparut.am zis de 100 de ori bloody mary.a aparut o fata cam de 15 ani...cu parul blond si carliontat, mi-a zis" vezi, nu sunt asa cum credeai tu ca sunt", mie chiar mi s-a intamplat, nu mint

| ஜÐαɾκPαɳteɾஜ a răspuns (pentru Claudiiiaa):

Pe cine crezi ca prostesti?straight face Poate nu minti dar suna atat de fake.

| XD_Deny_1978 a răspuns:

Eu nu am incercat dar, stiu cateva.1 e aia cu lumanarile care cred ca o stie toata lumea mai putin bebelusi.2 este una cu un accident de masina.3 ca au omorat-o niste oameni si 4 ca a fost incuiata intr-un pod in timpul balului bobocillor