| Anabella01 a întrebat:

Voi credeti in Bloody Mary? ati incercat vreodata sa o chemati la 12:00 noaptea? ce s-a intamplat daca ati incercat?

Răspuns Câştigător
| Minalore a răspuns:

N-am incercat, dar cred in ea si de aia nici nu am and sa incerc... Oricum e o prostie. Cand am aflat de ea am fost ingrozita 2 ani. Acum am multe iluzii, mi se pare ca vad fantome, dar am nceput sa nu mai imi fie frica si sa nu imi pese de ceea ce vad...

25 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Eram convinsă că nu eixtsă dar ca să le divedesc unor prietene am încercat și surprize surprize, nu s-a întâmplat nimic.

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Da, exista, cand am chemat-o am jucat poker cu ea si Zana Maseluta.hee hee

| Trinitas a răspuns:

Da. A aparut si am facut un menage a trois cu Satan. Apoi am tras pe vena pana dimineata.

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

@katty e aia de se bea cand vrei sa te imbeti!

| MoonLight a răspuns:

Cand am chemat-o a trebuit sa ma duc eu dupa ea. Duda paharu nu merge singur, apai bautura raised eyebrows.

| Foxie2 a răspuns:

Aceasi poveste spunea ca daca te uiti in oglinda la 12.00 noaptea il vezi pe satana oh go on da sigur m-am uitat si am vazut...pe zuzu
Ce crezi ca fac spiritism cu 12 lumanari?

Răspuns utilizator avertizat
| Infernia a răspuns:

Da laughing si mi-a luat sufletul.lol

| ankahra4m a răspuns:

Dar de ce nu incerci tu asta? Apoi sa ne spui si noua.

| ICanSeeAll a răspuns:

Nu cred in asa ceva.

| Artemisia a răspuns:

Nu exista asa ceva straight face

| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

Eu am incercat si nu s-a intamplat nimic, ba m-am si uitat la Insidious dupa big grin am 14 ani
Nu mai credeti in toate porcariile astea

| Bujîe a răspuns:

Cine naiba ar crede în asemenea prostii?

| DracusorImpielitat a răspuns:

Nu, dar am sa incerc si am sa ii arat degetul meu cel mai frumos. si am sa o incerc si pe aia cu mariana.

| Ciuuf a răspuns:

UHH eu nu cred si nu am incercat vreodata s-o chem mie atat de teama unii oaneni de frica pot face infart...

| Last13Lucky a răspuns:

Este periculos sa incerci asemeanea chestii pentru ca unii oameni care sunt slabi de inima daca au inceput"ritualul" si pur si simplu vad ceva imediat pot sa faca infarct (nu cred in filmelaughing))

| TheExpert01 a răspuns:

Nu nu cred dar nici n-am incercat ps:am 11 ani dar mei frica sa incerc...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stii cine a fost Bloody Mary si de ce este numita asa? A fost fiica regelui Henric al VIII-lea al Angliei si a Caterinei de Aragon. A fost o zeloasa catolica, insa orbita de religia ei. Cand a ajuns regina, a cautat sa reinstaureze catolicismul si a trimis la ardere pe rug o gramada de oameni, pentru simplul motiv ca nu erau catolici si ea ii considera eretici. Sangeroasa regina a dat, in zilele noastre, numele acelei bauturi alcoolice din vodca si suc de rosii. Asta a fost prin anii 1500 Bloody Mary si asta este acum. N-am invocat-o si n-o voi face. Cu siguranta nu mi-ar placea prezenta unui astfel de demon.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Decat sa chemi spirite, mai bine ia o lopata si sapa 10 metri sub Pamant. Poate o sa gasesti ceva mai interesant.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ä

| alissa6 a răspuns:

Asta inseamna ca o chemi pe satana si poti fi posedata.

| WoodenCross97 a răspuns:

Da exista. am facut challengul asta si a iesit din oglinda si incepeam sa facem saluturi ca intre prieteni. dupa aia am batut-o la poker si mia taiat gatul. daca vrei iti dau nr ei de tel smug

| KiTTtTtTtTtyYyYyY a răspuns:

Cine mai e si Bloody Mary?

| lowraider26 a răspuns:

Ha ha cum sa iti fie frica si eu am 11 ani am incercate o nimica toata nu se intampla nimic dar filmu ma speriat putin :p happy laughing

| pufu32 a răspuns:

Hello eu am 12 ani si n-am incercat dar mi foarte frica ca nu am dormit toata noaptea.eu cunosc pe cineva care a incercat si a fugit tipand din baie si nici tatal ei nu o crezuto dar chiar a vazut o femeie insangerata in spatele ei cu un cutit in mana de atunci nu mai dorm noaptea caci moor de fica dai funda?