| Mara_4803 a întrebat:

Voi ati incercat sa o chemati pe bloody mary? ce s-a intamplat?

Răspuns Câştigător
| aschie a răspuns:

Da, s-au stins pentru 2 secunde luminile si televizorul. dar totu a revenit la normal dupa aceea happy

9 răspunsuri:
NicolaeComan
| NicolaeComan a răspuns:

Uite cine e :
http://ro.wikipedia.org/wiki/Bloody_Mary_(folclor).
Ai chema-o? Eu nu.

| Ruxiii a răspuns:

Uite'o pe legendara mary : http://www.lovendal.net/wp52/wp-content/uploads/2009/07/bloody-mary-1.jpg
lol :))
Eu am zis de 3 ori bloody mary in oglinda, si n-a avut bani sa vina din america pana'n romania.

bloody mary e doar o legenda dupa care s-a facut si un film.

| Ruxiii a răspuns:

Http://www.lovendal.net/wp52/bloody-mary-fecioara-cea-sangeroasa/

incearca si pe urma da'mi un mesaj privat si zi-mi cum a fost :)
astept :-*

| Razvan a răspuns:

Am chemat-o, a venit, a scos limba la mine si a plecatwhistling

| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Nu. n-am avut curaj

| russiangirl_2817 a răspuns:

Da si sunt bine, sanatoasa, de intamplat nu s-a intamplat nimica, nici nu ma asteptam sa se intample ceva ca am facut-o la misto

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am incercat da nu la 00; 00 cgestia cu prosopu alb pe care cica apra pete de sange care nu mai dispar si nimic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna ma numesc Coneac Sebastian si sunt din TM jud SANDRA haideti sa va spun ce am facut eu : Am plecat de la oram 11:00 de acasa cu niste prieteni de ai mei am stat pana sa facut ora 23:56 si am spus povesti. Atuncea am spus ieu bovestea lu Blody Mary. Cand le-am spus ca apare in spatele tau au vrut sa icnercam si am facut cam asa : Am mers la mine in baie ca rostim vraja si cand am zis Blody Mary am aparut in spatele nostru si la omorat pe un prieten de a nostru dar pe mine nu ca am crezut in Domnul nostru Dumnezeu. SFARSIT aceasta poveste a fost scrisa de Coenac Sebastian.

| VζŠё ¢ΦLô®α†€ a răspuns:

Cn e bloody mary?:-s