| samynța a întrebat:

Azi măciuca mea a împlinit 5000 de ani, şi trebuie să mă duc să-i fac vaccin... ce medic măciucar îmi recomandaţi?

Răspuns Câştigător
| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Ashadow
E cel mai bun. Mai ales când e beat laughing

| єχcєєℓ a răspuns (pentru 六兆年と一夜物語):

Ai mare dreptatelaughingApropo nu cumva să-l deranjezi când e beat că are un pistol la el :o

| 六兆年と一夜物語 a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Nu cred că mă va nimeni dacă e beat laughing

| єχcєєℓ a răspuns (pentru 六兆年と一夜物語):

Pe mine m-a amenințat că dacă nu-i dau bani să-și cumpere pălincă îmi bagă glonțul în cap:-s

| 六兆年と一夜物語 a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Şi cică nimeni nu are curaj să se ia de tine laughing

| єχcєєℓ a răspuns (pentru 六兆年と一夜物語):

Păi dacă e beat nu te gândești că nu gândește ce face? Are sens ce spun?

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns (pentru 六兆年と一夜物語):

Am aflat inca un lucru despre el laughing). Merci big grin

11 răspunsuri:
| Nanami利 a răspuns:

Nu te du la nici un medic. Uite ce i-a facut un veterinar pisicii mele. http://thumbs80.top1.ro/filme/skyfm/1776/pisici-diabolice.jpeg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu.

| IncredibleJoker67 a răspuns:

Mihai Petre.