| anonim_4396 a întrebat:

Bine,bine,da`cum fac o levitatie?

Răspuns Câştigător
| BogdanelululTheGodfather a răspuns:

Cu levitatorul. Logic.

18 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Cu ajutorul căpățânii.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi ce spune aici, http://dexonline.ro/definitie/levita%C8%9Bie
Pa, pa.

| anonim_4396 explică (pentru Legiuitoarea):

M. nu mai invata copii la prostii laughing

| Legiuitoarea a răspuns (pentru anonim_4396):

Bună.
Bine că te învăț pe tine, M.
Pa, pa.

| MâţulMov a răspuns:

Te asezi pe o placa de metal cu 2 magneti de putre medie in mana.

| AikkoxD a răspuns:

Te scremi şi apoi totul vine de la sine...

| GhostStar a răspuns:

*se holbeaza la avatarul tau
*citeste raspunsurile
*incepe sa injure cand vede primul raspuns
Simplu, devii betmen

| NothingToEat a răspuns:

Trebuie sa te dai cu capu de toti peretii din camera apoi sa i-o tragi lu gherghina de la 4 (da doamne sa nu se rupa prezervativu)si gata... apoi faci ca ala din imaginea ta de profillaughing

| robijam a răspuns:

Raspunsul e FASOLE KIDNEY!
Pasu 1 : Papi gulash cu fasole kidney
Pasu 2 : Cand iti vine sa te caci te pui pe ceva sa nu iasa.
Pasu 3 : Punete ca turcii si dai drumu
Nota: Nu fa asta daca stai la apartament ca poate sa trezeste vecinu cu capu tau facand o gaura in parchet si in masa si gazandul.

| xXdoareuXx a răspuns:

Sti cum? Da trebuie sa-ti zic in soapte ( Deci acum iti soptesc) Nu sti? Nu-i nimic nici eu.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Incearca un ardei iute, pe post de supozitor!

| InsartIuzarneimHiar a răspuns (pentru Danut_Popa_1961):

Mai bine e cu supozitorul lui Vlad Tepes!

| Danut_Popa_1961 a răspuns (pentru InsartIuzarneimHiar):

Am glumit. Avem tendinta de a voi sa se intample in jurul nostru lucruri iesite din comun.E bine sa visam, sa gandim la lucruri,, deosebite,, dar sa ne limitam la legile care ne mentin intr-o anumita stare de mii[milioane]de ani.Sa acceptam exceptiile, dar sa ne mentinem siabili in logica.Adevarat ca puterea de concentrare are uneori un efect material, dar perimetrul de influenta e limitat.Ai vazut personasl un fenomen descris de,, subiect,,? S.F.-ul naste curiozitate si influenteaza mintea nepregatita.Ramai in realitate si vei simti viata asa cum e.Pentru,,freemax,,.

| InsartIuzarneimHiar a răspuns (pentru Danut_Popa_1961):

straight face eu... am glumit straight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deci, te urci intr-un copac si te concentrila bine,cand simti tu ca esti pregatit te lasi lin in aer, trebuie sa fi liniste in zona, nici basina de furnica sa nu se auda, esti concentrtat? asa, in cazul in care, ai norocul sa ai in drumul tau si te opresti din amerizare inseamna ca levitezi, daca nu ia-o de la cap

| SethEmm a răspuns:

Cea mai rapida cale e blocu

| MagikTrouBless a răspuns:

Da-mi adresa si vin sa te invatlaughing