| JustaLittle a întrebat:

.am o intrebare cam ciudata..deci azi am vrut sa imi fac baie si dupa aceea sa ies afara (sa merg si eu cu uratul) si mama nu ma lasat sub pretextul ca nu e bine sa iesi afara dupa ce ai facut baie pe par. Eu i-am zis ca nu e nimic si ca e o prostie asta... Deci,ma afecteaza cu ceva daca am facut baie pe par si am iesit afara, cu parul uscat?

4 răspunsuri:
| pisoias a răspuns:

Bineinteles ca te poti imbolnavi.Stia ea mama ce spune.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sunt -15 grade afara, chiar crezi ca nu te fecteaza sa iesi cu parul abia spalat? mai stai si tu 2 ore dupa baie sa te usuci complet

| LoveSleep a răspuns:

O să mori virgin.

| minrest a răspuns:

Degeaba ai parul uscat, o raceala mai usoara sau mai grava faci sigur. Cine te oprea sa faci baie cu 6 ore mai devreme?