| aylyne a întrebat:

I-am facut ieri baie la cainele meu... l-am uscat iar apoi l-am lasat afara era cald erau 20-22 grade dar astazi nu mai mananca poate fi din cauza asta? sau din ce cauza nu mai mananca?

Răspuns Câştigător
| alipisi1 a răspuns:

Sincer nu vreau sa te speriu dar e din cauza ca a facut baie si l-ai lasat afara a facut ca un fel de insolatie trebuie dus la medic urgent

1 răspuns:
| Bibuşca a răspuns:

Nu se poate sti sigur.
Dar cred ca e din cauza asta cand ii mai faci baie trebuie sa-l lasi in casa mult timp.Ai grija de el poate avea si limbrici daca nu i-ai facut deparazitarea se poate si asta.