| JeffHardy2011 a întrebat:

Acum 10 min. am iesit din baie si vreau sa stiu daca am voie sa ies afara. Precizez ca m-am uscat foarte bine cand mi-am sters parul si inca o data ca sa ma asigur.
Deci am voie sa ies dupa 15 min.
Funda si multumesc anticipat! >>big grin

9 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Da, important este sa te imbraci corespunzator vremii.

| Amelya02 a răspuns:

Mai asteapta minim 30 minute avand in vedere cum e timpul afara happy

| ClauCS99 a răspuns:

Cred ca iesi sa iei lumina cel putina la ora asta asa ar trebui asteapta vreo 25-30minute si pleaca dar imbracate bine
.

| BlackManJe a răspuns:

Man nu e bine ce faci, radacina perului ramane tot uda, asa ca eu as spune sa iesi afara cam dupa o ora. vreau funda te rogbig grin

| TipaSecsiii88 a răspuns:

Ce intrebare.tongue

| voiebuna11 a răspuns:

Daca zici ca te-ai uscat bine poti sa iesioh go on eu nici nu apuc sa ma usuc bine si ies fac un sport... Si nu patesc nimic!

| Chitimus a răspuns:

De fapt ai porii inca dilatati si e mai usor sa racesti. Chiar si daca te imbraci corespunzator poti sa prinzi o raceala urata.

| adiinapunct a răspuns:

Pai, depinde happy Daca te`ai uscat foarte bine, eu zic ca poti. Uneori poti sa te usuci o gramada dar tot iti ramane capul ud si prinzi curent imediat. Daca tu simti ca esti uscata, poti iesi.

| AllexandraAllexu a răspuns:

Daca afara nu este frig.....si esti imbracat corespunzator bine...eu mereu ies dupa 10 min si nu patesc nimic