| BluLăvzIu a întrebat:

Ati obdervat? Ceausescu Basescu Oprescu Antonescu Diaconescu Ati observat ESCU? Ce coincidenta nu-i asa?

12 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Ionescu.Da, da.

| Musique a răspuns:

De ce mama mi-a spus exact acelasi lucru acum 5-6 zile?

| Trinitas a răspuns:

Tu ai descoperit asta, altu' a descoperit sapunul si apa calda, numai genii avem la T/A

| CautNume a răspuns:

surprise inca nu ai primit premiul Nobel?

greece12
| greece12 a răspuns:

Ale naibii coincidente.
Mai vrei?
Eminescu,Lovinescu,Grigorescu,Enescu,Porumbescu, lista poate deveni pozitiva, ajunge sa vrei!

| Cristianne a răspuns:

Da,mișto.

| NANANAHehh a răspuns:

Bine...bine...nu era nevoie sa ma incarci TPU cu o alta intrebare stupida.doamna escu

| GusWaters a răspuns:

Bitch Please,numele meu nu se termina in ESCU si, totusi voi fi un personaj mirobolant al acestei tari peste ani, toti dracii isi vor aduce aminte de mine!

| teodora555 a răspuns:

Stiiam asta inainte s ate nasti tu

| soby47 a răspuns:

1. -escu e specific la numele de familie a romanilor, ex Eminescu,
2. nu inteleg ce cauta acolo oprescu antonescu diaconescu pentru ca nici unul nu a conud tara ( sper ca diaconescu sa nu o faca niciodata)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa ziceau si vrajitoarele acum 6 luni parca.Cica e un blestem.Pai sa-i facem pe Nastase sau Geoana sa mai candideze o data.

| Cheryl a răspuns:

Mostenire. b-)