| alexutza222 a întrebat:

ce va doreati sa va faceti cand erati micilaughing?

Răspuns Câştigător
| Fifylici a răspuns:

Am stiut-o din todeauna tongue sexologlaughing

33 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand eram mica 7-8 ani doream sa fiu medic chirurg, dupa ce am mai crescut 10-13 ani am vrut sa ajung undeva in mass-media iar acum la 16 ani visez sa dau bacu si sa intru la academia de politie. Dar nu vreau sa fiu politista sa ma plimb toata ziua cu Loganul polotiei laughing. Academia de politie profil: criminalistica love strucklove struck

| tedytza10 a răspuns:

Mostenitoare rolling on the floor... sau musafir laughing

Sincer... vroiam doctoritza... dar IN NICI UN CAZ nu o sa devin asa ceva laughing

| LaMLaMlaMa a răspuns:

O profesie pe care nici nu stiam ce inseamna:AVOCAT