| kiss1 a întrebat:

Buna'
Cum se numeste un barbat inteligent, sensibil si frumos?
fundita celui mai original raspuns.

Răspuns Câştigător
| Cryssbest a răspuns:

Un zvon.

68 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Cand o sa-l intalnesc, o sa-ti spun. oh go onwinking big grin

NOname
| NOname a răspuns:

Inteligent, sensibil si frumos? thinking nerd
Barbatii ar raspunde: "Gay!" oh go on rolling on the floor laughing
Eu insa inca mai cred in povesti cu Fat Frumosi. big grinwinking

| Malvina24 a răspuns:

Iubitul meu!

| Barajag a răspuns:

Exista acel barbat si totusi nu-l gasim pe aceasta planeta,(sau poate tu deja l-ai gasit)big grin

| Elena1234456 a răspuns:

Plictisitor

| Flav a răspuns:

Mno, cate dive au raspuns mai sus. Asa intrebare, asa raspunsuri, nici nu ma mira. Nu stiu cum se numeste, dar numa' o femeie putea sa aiba o asemenea creativitate.

| Roby67 a răspuns:

Roby67, este inteligent, sensibil, frumos si foarte modest laughing

| Razvan a răspuns:

Fernando de la Caransebesbatting eyelashes

aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Visul unei nopţi de vară...

| pwp a răspuns:

Perfect, dar inexistent!

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Femeie.

Răspuns utilizator avertizat
| Fifylici a răspuns:

Fat frumos din lacrima? laughing

| kiss1 explică:

Adevarul fiind spus:
Fiecare dintre voi are dreptate in felul sau. Apreciez mult raspunsurile voastre.:d

| Drums a răspuns:

William levy.

| RikarDo a răspuns:

Nu exista un asemenea barbat rolling on the floor.
Si daca ar exista presupun ca s-ar numi unicat.

| Tigrilă a răspuns:

Un zeu smug adica eu si inteligent si sensibil si frumos! ce mai vrei laughing

| Anna_6465 a răspuns:

Se numeste"barbat". Dar e pe cale de disparitie. Ceilalti nu sunt barbati, sunt vipere care folosesc majoritatea femeilor.

| Anna_6465 a răspuns:

@GenOm, scuze ca-ti zic.Nu ma refer la cat e de atragator. Da este adevarat ca nu prea are de a face cu intrebarea, dar asta am simtit eu si asta am spus.Trebuie sa recunosti ca o mare parte a barbatilor din ziua de astazi nu se compara cu ce era mai demult. Unii traiesc ca sa iubeasca, altii iubesc ca sa traiasca(adica profita de iubirea partenerei). Un alt lucru adevarat este ca si unele femei sunt la fel, dar pana la urma asta e lumea.Nu zic ca nu se gsesc si barbati ca lumea, cum se spune.Ma rog, cum am zis asta am simtit si am spus-o, fara gandul de a primi funda.

| VadPorci a răspuns:

Travestit?big grin

| baru a răspuns:

Salut. Ma cheama. Alex Pa

| cornel a răspuns:

Ideal.

| KisaTheCute a răspuns:

Dexter combinat cu jhonny bravo smug

| zalisa a răspuns:

Inexistentlaughing

| medex3 a răspuns:

Basmhee hee
Asa il poti numiwinking

| Elle2117 a răspuns:

Mit sau Zvon.

| Rukhsandra a răspuns:

Specimen pe cale de disparitie big grin...

| Paaandaaa a răspuns:

Iluzie

| roxy_2350 a răspuns:

Doar un mit...laughing