| Kisie a întrebat:

Buna care este cea mai haioasa intamplare a voastra?

Răspuns Câştigător
| LanaDelRayFan a răspuns:

Buna!
Deci ma bateam cu polistiren cu colegii big grin
Vine unu spre mine ma loveste in cap cu polistirenul imi da si in stomac si cade dulapul pe mine rolling on the floor)
Sau am facut baie si voiam sa ma usuc la par.Si am intors feonul si mi-a smuls parul.Strigam ca nebuna prin casa:Ajutor! Ajutor laughing Dar nu era nimeni in casa laughing
Sau am luat o mentosana si am baut cola(intentionat am facut-o) si mi-a iesit sucul pe nas laughing)

| W3R4 a răspuns (pentru LanaDelRayFan):

Toate sunt amuzante...mai ales cea cu feonul! rolling on the floor

| LanaDelRayFan a răspuns (pentru W3R4):

Dar sunt adevarate laughing

23 răspunsuri:
| TrendyHedgehog a răspuns:

Paai,eram la o ora mai speciala anul trecut, venise un scriitor in scoala si eu cu muuulti alti copii am mers intr-o clasa si steam lipiti unul de altul ca sardinele.Langa mine se asezase profa de romana, la un moment dat am vrut sa imi aranjez parul si nu stiu cum am miscat mana ca am atins-o lent pe picior pana pe la zona intima pe profa de romana laughing).Ma jur ca n-a fost intentionat, dar pentru cateva secunde parca eram in stare de soc, ma uitam in ochii ei si mi-era si frica sa zic ceva. laughing Oricum de atunci se poarta ciudat cu mine laughing Sau, cand aveam 11 ani eram la mare cu inca vreo 3 familii,eu m-am dus la baie si ma rog dupa ce mi-am facut nevoile am iesit afara si uitasem sa imi inchid cureaua, mergeam cu cureaua iesita pe afara si era si lunga ziceai ca e altceva laughing Sau tot cand eram la mare, langa plaja unde mergeam noi era o plaja de nudisti, ma duc eu mai aproape de plaja respectiva, ies din apa, ma uit la un barbat care statea la soare dupa care o vad pe mama si incep sa o intreb:"mami? Ce e aia(aratand cu degetul spre...intelegi tu)"la care mama zice "Nimic, asa au baietii"La care desteapta de mine"VREAU SI EU"asa in gura mare laughing. Sau cand eram in vacanta eu cu bunica, fratemiu si inca o fata.Intalnisem noi un bebelus dragut si bunica bebelusul ne-a chemat in camera ei de hotel sa ne jucam cu el.Noi imediat"Da da da venim"Am stat acolo vreo 3 ore, cand coboram jos in holul hotelului o vad pe bunica noastra si cea a fetei cu care eram, plangand in hohote, era plin de lume si o aud pe bunica tipand "I-a luat Oltul, cum ii zic eu lu' ficamea ca s-au inecat copiii?!"La care noi am inceput sa radem laughing) si ne-am dus la bunica si i-am zis c-a innebunit si "am fost pana sus sa ne jucam cu un copilas" laughing) bunica paraliza acolo laughing.A fost amuzant, pana am ajuns in camera noastra si ne-a batut bunica cu cureaua rolling on the floor

| W3R4 a răspuns:

Hmmm...
Acum vreo doi ani,am fost la furat de struguri,eu impreuna cu o fata.
Locul unde trebuia sa ajungem,era o casa a unei femei,care avea ditamai via cu struguri!
Dupa ce ne-am suit in vie sa mancam,am vrut sa ne dam jos.
Prietena mea a reusit, dar eu am ramas sus!
Femeia ne-a vazut din casa, si a dat drumul la caine!
Intr-un final, am cazut din vie, iar cainele cand m-a vazut jos...m-a muscat...DE FUND! laughing
Asa cand iti povestesc, nu prea pare amuzant, dar ar fi trebuit sa fii acolo!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Acum 5 ani, cand mama mea a pregatit intr-o zi de sambata o prajitura, cred ca era Cremsnit, nu tin minte sigur, trebuia sa plecam la bloc, eram la tara inca si mi-a dat sa o tin eu 2 minutein mana, pana mai face ea nu stiu ce bagaj.Si nu stiu cum de s-a intamplat, eu n-am fost atenta, am inclinat placajul putin si HOP! M-am trezit cu ea rasturnata pe jos, tatal meu, fiindca era de fata acolo, cand s-a intamplat acest lucru, a ramas perplex, fiindca lui ii placea foarte mult aceasta prajitura.Intre timp, nici 1 secunda n-a trecut, caci eu imediat ma reped s-o iau de jos, dar in loc s-o pun cu partea murdara in sus, poate se mai putea face ceva cu ea, o curatam, am pus-o cu fata murdara in jos pe platou.
Evident ca ne-a trecut pofta la toti atunci, cred c-am aruncat-o, nu mai tin minte ce-am facut, tin minte ca tatal meu s-a suparat destul de tare pe mine, insa cu mama mea, a doua zi am ras pe cinste din pricina aceasta.
Cam atat laughing
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand profu de mate tipa la mine si mi-a cazut placa lui pe picior si eu am tipat si m-am aruncat de pe scaun si un coleg a fugit cu ea afara.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Când m-a bătut mama

Răspuns utilizator avertizat
| Smileyouarebeautiful a răspuns:

Sunt mai multe...
Cand toti elevii au udat-o pe directoare crezand ca e o colega(ehh. poveste lungalaughing. Facea ca toate alea pe acolo.
Cand am injurat ca m-am impiedicat iar in spatele meu era chiar mamalaughing
Cand eram pe strada si din greseala am dat cu capul de un stalp
Cand eram mica obisnuiam sa merg cu spatele...si am dat peste un om care avea in mana un cofrag de oua.rolling on the floor)
Sunt o groaza insa acum ti le-am zis pe cele care mi le aduc aminte.

| ellenuk a răspuns (pentru Smileyouarebeautiful):

Am ras cu lacrimi! daca puneam eu intrebarea ai fi avut funda!

| ellenuk a răspuns (pentru Smileyouarebeautiful):

Pai dupa ce am citit raspunsurile am hotarat sa scriu si eu! locuiesc la tara. in curte sunt 2 case, una a noastra si una a bunicilor. la bunici dormea catelusa mea intr-un fotoliu iar eu am fost noaptea sa ii dau de mancare si m-am uitat pe bolta de vita de vie si era un sobolan imens! am tipat cat am putut si am fugit acasa. in acea noapte mamaia nu a putut sa doarma ca vezi Doamne am patit eu ceva iar dimineata a venit sa vada ce am! ...sau alta tot cu sobolanul: eram la scoala anul asta la ora de istorie.profesorul ne vorbea despre o excursie pe care o facea si se uita in spatele clasei apoi zice " mama cata sobolanu' pe geam" atunci m-am uitat in spate si l-am vazut! am tipat la fel sa si acasa si am iesit pe hol cu o colega de frica! cu greu am intrat in clasa pentru ca aveam inspectie in scoala si deranjam... sper sa iti placa

| anonim_4396 a răspuns (pentru ellenuk):

E clar te urmareste.laughing

| W3R4 a răspuns (pentru ellenuk):

De obicei toate intamplarile cu sobolani sunt amuzante! laughing
De exemplu eu am fost la tara,si cum bunica are WC-ul in curte,a trebuit sa merg acolo! Si nu trece mult timp, si se opreste la picioarele mele un sobolan negru, si pot sa jur ca mi-a zambit! (bine mi-a aratat coltii, dar in momentul ala, nu mai judecam)
Si ti-am urmat exemplul:Am inceput sa tip ca nebuna prin curte! ...si nici nu am apucat sa-mi trag pantalonii ca lumea!

| ellenuk a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru W3R4):

laughing

| W3R4 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma intreb si astazi, oare de ce m-a muscat chiar de fund? laughing
A, si subliniez: era catea!
(daca era caine, imi dadeam singura un raspuns...era mai pervers!)

| anonim_4396 a răspuns (pentru W3R4):

Era geloasa

| ImiUrascViata a răspuns:

Cand eu credeam ca bunica mea era plecata si de fapt era blocat in bucutarie laughing, se intepenise incuietoarea cand s-a trantit cred rolling on the floor.

| FlameHaze a răspuns:

Când eram la oră, şi diriginta şi-o agăţat peruca într-un cuirolling on the floor
Sau când mi-au schimbat colegii scaunul cu unul rupt şi m-am lăsat pe spate şi am căzutlaughing

Răspuns utilizator avertizat
| Madancl a răspuns:

Eram la ora de fizica, profa e de prin ardeal si ne-a spus:Sa iese la tablie Madalina.Am iesit la tabla si am inceput sa desenez pe tabla.Profa:Madalina,ce pantofii mei cu toc faci acolo? eu:desenez doamna ca de probleme nu am pofta